Opony motocyklowe:
Motorower/skuterOpony motocyklowe:Motorower/ skuter

Dla wielu młodych ludzi, pierwszy własny skuter jest czymś bardzo szczególnym. Można przy nim coś majsterkować lub przemieszczać się latem po mieście, być niezależnymmobilność bez prawa jazdy .Skuter przydaje się również, kiedy jadąc do pracy poruszamy się w godzinach szczytu na zatłoczonych ulicach. Skuter nie posiada jednak strefy kontrolowanego zgniecenia nadwozia i aby uniknąć niepotrzebnych kolizji niezbędne są dobre opony do motoroweru i skutera. Korzystne opony znajdziecie Państwo na oponytanio.pl .

więcej ...

Skuter z dobrą przyczepnością i komfortem jazdy

Aby skuter lub motorower podczas pokonywania zakrętów pozostał na pasie ruchu,konieczne są opony,które w takich sytuacjach zapewniają dobrą przyczepność.Również mokre nawierzchnie stanowią ryzyko dla tych mobilnych pojazdów. Im większy skuter,tym bardziej ważny jest komfort jazdy. Jest cały szereg kryteriów,które muszą spełniać opony motocyklowe do skutera i motoroweru. Producenci wiedzą o tym i przy produkcji tych opon zwracają uwagę na odpowiednią jakość.Sklep oponytanio.pl posiada szeroką gamę wysokiej jakości ogumienia do skuterów wielu marek, w tym specjalne opony Vespa . [X]

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!
Znajdź serwis
w Twojej okolicy
Oferta promocyjna: Kupując w komplecie oszczędzasz

Nowość na oponytanio.pl: opony w komplecie jeszcze taniej! [szczegóły]
Niskie ceny opon:
  • Dzięki stronie www.oponytanio.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.
Szukaj montażysty
Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrować

© 1999-2016 by Delticom / oponytanio.pl 06.02.2016 08:57