Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony AUDI

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Audi

Historia producenta Audi sięga 1899 roku. Przede wszystkim w zakresie klasy średniej, wyższej klasy średniej oraz klasy wyższej marka ta należy do wiodących producentów samochodów na świecie. Bogata oferta modeli Audi obejmuje ponadto auta klasy kompaktowej oraz przeżywające boom auta typu SUV. Stosując odpowiednie opony, możemy liczyć na optymalny komfort jazdy. Wybór odpowiednich oponma duże znaczenie, ponieważ tylko wtedy mogą zostać spełnione specyficzne potrzeby każdego modelu. Bezpieczna jazda w każdych warunkach drogowych - zagwarantowana.

Znajdź odpowiednie opony do Audi

Marka Audi zaangażowała się także w rozwój nowych opon, które są idealnie dopasowane do potrzeb różnych modeli. W tym celu firma współpracuje z różnymi wiodącymi producentami opon, takich jak Bridgestone. I tak przykładowo Audi A3, Audi A8 oraz Audi TT wyposażone są w opony marki Bridgestone. Modele A4, A6 lub Q7 również posiadają opony tej marki. Audi stosuje ponadto modele Dunlop czy Goodyear

Bezpiecznie w drodze na każdej powierzchni

Z odpowiednimi oponami do Audi zachowają Państwo kontrolę nad pojazdem na każdej powierzchni i w każdych warunkach pogodowych. W tym celu proponujemy odpowiednie opony do Audi . Do jazdy terenowej
  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi Q7
znajdą Państwo właściwe opony terenowe, które wytrzymują bez problemów duże obciążenia. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na odporne na silne uderzenia opony ze wzmocnionym karkasem. Za wysoki komfort jazdy samochodami marki Audi premium są odpowiedzialne te, które zapewniają mały opór toczenia oraz niski poziom hałasu. Równocześnie dbają o mniejsze zużycie paliwa, co zapewnia szczególnie wysoką ekonomiczność.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.