Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony CHEVROLET

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony do Chevrolet

Spółka Chevrolet została założona w 1911 roku w Stanach Zjednoczonych. Auta tej marki sprzedawane są dziś na całym świecie, a gama modeli, jaką dysponuje Chevrolet jest rzeczywiście imponująca. Oprócz aut kompaktowych oraz aut klasy średniej znajdziemy tam również samochody sportowe, jak też terenowe i dostawcze Van-y, co odpowiada równie bogatej ofercie opon Chevrolet.

Do każdego modelu Chevrolet -odpowiednia opona

Znaczna ilość modeli Chevrolet jest wyposażana w opony marek Bridgestone i Yokohama. Również większość producentów opon pozostałych marek ma w swojej ofercie opony dedykowane specjalnie dla Chevrolet Mniejsze modele, takie jak Chevrolet Aveo, posiadają oryginalne ogumienie w rozmiarze 185/75 R14. Natomiast do sportowego modelu C6 potrzebujemy na przednią oś opon w rozmiarze np. 275/35 R18, zaś na tylną 325/30 R19. Przed zakupem opon warto też sprawdzić rozmiar opon widniejący w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, bądź też karcie pojazdu. Wybierając opony w każdym optymalnym rozmiarze, należy zwrócić również uwagę na wielkość i formę nadkola, jak też zawieszenie, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia pojazdu, jak też opony.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.