Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony INFINITI

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Infiniti

Infiniti to luksusowa marka Nissana, będąca w jego władaniu od 1989 roku. W ofercie tej marki znajdują się cztery modele samochódów- dwa auta typu SUV, limuyzna oraz kabriolet. Infiniti EX to SUV wyposażany w opony w rozmiarze 225/55 R18 lub 225/60 R17. Posiadacze Infiniti SUV FX mogą zamontować opony w rozmiarze 265/50 R20. Limuzyna Infiniti G jest oryginalnie wyposażana w opony w rozmiarze 225/50 R18 lub245/45 R18. W starszych modelach tej marki, takich jak G20 montowane są mniejsze opony. Producent wyposaża seryjnie auta tej marki w opony o rozmiarze195/65 R15.

Zawsze pewnie na drodze z oponami przeznaczonymi do aut marki Infiniti

Opony wiodących producentów marek gwarantują idelaną przyczepność we wszystkich warunkach atmosferycznych. Dzięki doskonałej wyporności wody z bieżnika opony, pozwalają na idealną kontrolę nad autem również w warunkach aquaplaningu. Podczas zakupu nowych opon warto zwrócić uwagę na ich ekonomiczność. Poprzez niskie zużycie bieżnika zwiększa się ekonomiczność opony oraz jej przebieg. Opony w jakie wyposażane są auta marki Infiniti oferują wysoki komfort jazdy oraz niski poziom hałasu.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.