Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony JEEP

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony do Jeep

Marka Jeep należy do najpopularniejszych marek zajmujących się produkcją aut typu offroad. Samochody te spełniają najwyższe standardy. Tym samym dobór opon do auta tego typu powinien być dokładnie przemyslany. U nas znajdziecie Państwo opony idelanie pasujące do Waszego Jeepa, dające poczucie bezpieczeństwo podczas jazdy na dowolnym rodzaju nawierzchni.

Idealne opony dla aut marki Jeep

Jednym z ulubionych modeli jest Jeep Cherokee, wyposażany seryjnie w opony o rozmiarze 215/75 R15. Możliwy jest również montaż opon w rozmiarze 235/70 R16 lub 235/65 R17. Oryginalne wyposażenie Jeepa Wranglera to opony marki Bridgestone w rozmiarze 255/75 R17. Mocno wyżłobiona powierzchnia bieżnika opon typu offroad, pozwala na sprawne odprowadzanie wody i błota z opony. Opony przeznaczone dla aut marki Jeep gwarantują również idealną przyczepność na wyboistych i nierównych nawierzchniach. Ze względu na specyficzną budowę bieżnika, opony te mogą być nieco głośniejsze. Przy zakupie opon typu offroad warto zwrócić uwagę czy bedą spełniały wymogi jakie stawia przed kierowcą jazda typu offroad oraz jazda na nawierzchniach asfaltowych.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.