Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony MG

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony do MG

MG należy do tradycyjnych brytyjskich marek samochodów. Po ogłoszeniu upadłości przez MG Rover produkcję przejął Shanghai Automotive Industry. Ze względu na małą liczbę modeli, również wybór opon do MG jest ograniczony. Do najbardziej znanych modeli należy MG F w standardowym rozmiarze opon 185/55 R15. Ten sam rozmiar zastosować można do MG Trophy oraz innych modeli MG. Dozwolony rozmiar opon zależy zawsze od modelu oraz roku produkcji, dlatego warto przed zakupem zajrzeć do karty pojazdu lub dowodu rejestracyjnego.

Szeroki wybór opon do MG

Do większości modeli MG stosuje się powszechne rozmiary opon. Poza producentami znanych marek, oferujemy również szeroki wybór opon w przystępnych cenach. Charakteryzują się one jakością oraz wydajnością, co zostało potwierdzone w testach. Przy zakupie warto poza bezpieczeństwem zwrócić uwagę na optymalną ekonomiczność. Opony z małym oporem toczenia oferują także wysoki przebieg, a przy tym przyczyniają się do niskiego zużycia paliwa.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.