Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony MERCEDES-BENZ

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Mercedes

Mercedes-Benz należy do najbardziej znanych producentów samochodów na świecie. Wszystkie firmy produkujące opony oferują odpowiednie rozmiary do tej marki. Mercedes współpracuje z różnymi producentami opon. Kilka modeli klasy C, SLK oraz klasy E jest wyposażonych w Bridgestone Ecopia Serie. Ponadto Mercedes montuje seryjnie opony marki Dunlop i Yokohama.

Wysoki komfort jazdy z odpowiednimi oponami

Mercedes stawia na wysoki komfort jazdy, na który wpływa odpowiedni dobór opon. Dzięki oponom jakościowym z małym oporem toczenia, obniżony jest również do minimum poziom hałasu wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Wysokiej jakości opony Mercedes-Benz zapewniają bezpieczeństwo na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Dobra wyporność opony dba o maksymalną kontrolę nad pojazdem w trakcie utraty jej przyczepności. U nas znajdziecie Państwo opony pasujące do każdego modelu Mercedesa.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.