Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony MINI

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony do Mini

Pierwszy Mini został wyprodukowany w 1959 roku przez British Motor Corporation (BMC). Do dzisiaj powstało ponad 5,5 miliona pojazdów tej marki. Mini oferuje różne warianty modeli, do których bez problemu znajdą Państwo u nas pasujące opony. Niektóre z nich różnią się nie tylko wyglądem, ale i wydajnością. Mini wyposażone są standardowo w opony w rozmiarze 15 oraz 18 cali. Oferujemy szeroki wybór opon Mini różnych producentów. Marka ta współpracuje z takimi firmami jak Dunlop czy Goodyear. Mini Cooper S Works posiada przykładowo opony Dunlop SP Sport. Do innych modeli stosuje się również Goodyear UltraGrip Performance 2, Excellence oraz UltraGrip 7. Przy wyborze opon mogą Państwo oczywiście sięgnąć po produkty innych producentów.

Dobre opony do każdego Mini

Do najbardziej popularnych modeli należy Mini Clubman. Model z 120 kW otrzymuje seryjnie opony w rozmiarze 175/60 R16. Opcjonalnie dozwolone są szersze -195/55 R16 lub 205/45 R17. Przy mniejszych wariantach z 85 kW standardowo montuje się opony w rozmiarze 175/65 R1. Mini Countryman SUV może być wyposażony w ogumienie do szerokości 225 milimetrów. Dopuszczone przez producentów rozmiary można znaleźć w dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu. Przyjęte jest, że należy używać tylko opon dozwolonych przez producenta Mini. Wówczas zostaną zachowane wartości zużycia paliwa oraz poziomu hałasu.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.