Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony MITSUBISHI

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony do Mitsubishi

Mitsubishi jest jednym z największych producentów samochodów. Oferuje przede wszystkim auta kompaktowe oraz klasy średniej, do których należą również Vany oraz pojazdy typu SUV. Ze względu na wysoką sprzedaż, każdy z producentów oferuje pasujące do Mitsubishi opony. Samochody tej marki, jak i SUV Pajero oraz Offroader są wyposażone przede wszystkim w opony Bridgestone. Mitsubishi współpracuje również z producentami Dunlop i Yokohama.

Znajdź odpowiednie opony

Ze względu na szeroki wybór produktów, opony do Mitsubishi są oferowane prawie we wszystkich rozmiarach. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na informacje zawarte w dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu. Możecie Państwo wybierać spośród różnych rozmiarów opon. Przykładowo Mitsubishi ASX jest wyposażone seryjnie w 215/65 R16. Opcjonalnie można zamontować opony w rozmiarach:
  • 225/60 R16
  • 215/55 R17
  • 215/60 R17
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.