Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony SMART

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.

Opony do Smart

W 2012 Smart sprzedał ponad 103.000 pojazdów na całym świecie. Kompaktowe samochody są idealne dla kierowców, którzy poruszają się po mieście . Nieważne, czy jest to starszy Smart Forfour czy Smart Fortwo lub Roadster, do każdego modelu oferujemy odpowiednie opony . Do Smarta m.in. zalecane są opony marki Continental . Bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych zapewnia na przykład opona Continental Conti Eco Contact 3 . Oczywiście w poszukiwaniu opon do Smarta można znaleźć produkty innych marek. Tymczasem również:

mają w ofercie odpowiednie opony do Smarta.Najlepiej stosować opony, które zaleca Smart.Dokładne dane znajdziecie Państwo w dowodzie rejestracyjnym.To gwarantuje, że wszystkie wymienione wartości dotyczące poziomu hałasu, zużycia paliwa i komfortu jazdy są rzeczywiście przestrzegane.

Bezpieczeństwo z nowymi oponami zimowymi

Również w Smarcie ważne jest aby przy temperaturze niższej niż 7 stopni były zakładane opony zimowe.Przy grubości bieżnika niższej niż 4 mm należy opony wymienić na nowe.Należy również zwrócić uwagę na wiek opon , zwłaszcza opon zimowych, w których guma szybciej twardnieje i to zdecydowanie zmniejsza przyczepność. Dzięki unikalnej mieszance gumy opony zimowe oferują Smartowi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.Ponieważ Smart jest lekki,ma to szczególne znaczenie.W odpowiednim czasie należy opony zmienić na letnie.Z jednej strony, daje to lepszą przyczepność na suchej nawierzchni , a z drugiej strony, zużycie paliwa jest znacznie mniejsze.Opony do Smarta można zakładać na felgi stalowe lub aluminiowe.Szczególnie atrakcyjnie wyglądają felgi aluminiowe w Smarcie Roadster. Opony letnie zapewnią,że lekki Smart podczas wystąpienia aquaplaningu nie straci kontaktu z nawierzchnią. Prawidłowe odprowadzanie wody dzięki oponom letnim gwarantuje Smartowi dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję