Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony VOLKSWAGEN

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Volkswagen

Różnorodność modeli Volkswagena wymaga dużej oferty opon.Volkswagen pracuje z kilkoma producentami, aby do każdego modelu pojazdu stworzyć najlepszy produkt. Wiodący producenci:

oferują właściwe opony na każdą potrzebę. Fabrycznie nowe modele Volkswagena wyposażone są w opony marki Pirelli. Dunlop jest producentem opon dla Phaetona i Touarega.

Bezpieczna podróż o każdej porze roku

W celu zapewnienia bezpieczeństwa latem i zimą koniecznością jest zmiana opon na letnie czy zimowe.W temperaturach poniżej 7 stopni, jak również na śniegu lub oblodzonej nawierzchni oferują opony zimowe wystarczającą przyczepność, a tym samym optymalne bezpieczeństwo.W zamian, opony letnie zapewniają dobrą przyczepność w wysokich temperaturach i na mokrej nawierzchni. Opony letnie i zimowe można montować z felgami stalowymi i aluminiowymi.W ofercie mamy również koła kompletne.Oferujemy opony, jak i również kompletne koła, które są specjalnie dostosowane do potrzeb użytkowników VW.

Przystępne ceny opon do Volkswagena

Ze względu na dużą ofertę modeli VW nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniej opony. Istnieje również szerszy zakres korzystnych cenowo opon, które idealnie pasują doVW. Ze względów bezpieczeństwa, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również na jakość przy zakupie opon. Dobre opony zapewniają nie tylko wysoki komfort jazdy ,ale wyróżniają się też wysoką ekonomicznością. Niskie opory toczenia zapewniają płynną pracę, a jednocześnie mają wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa.

Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.