Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony VOLVO

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Volvo

Volvo W bogatej ofercie firmy znajdują się auta klasy średniej, wyższej klasy średniej, klasy wyższej oraz samochoty typu SUV. Samochody tej marki wyróżniają się długą żywotnością. Volvo poleca na stronie opony Michelin.Każdy producent oferuje pasujące opony do Volvo ,na stronie oponytanio.pl znajdą Państwo bogatą ofertę.

Zawsze bezpiecznie z oponami do Volvo

Volvo reprezentuje wysoką klasę.Aktualnie tylko pojazdy Mercedesa mają dłuższą żywotność .Przy wyborze na stronie zwróćcie Państwo uwagę na jakość opon.Wysokiej jakości opony zapewniają nie tylko bezpieczne zachowanie pojazdu, ale również zapewniają wysoką wydajność i optymalny komfort jazdy. Przez małe ścieranie opony są bardzo ciche, a także mają wysoki przebieg. Opony te w każdych warunkach pogodowych i na wszystkich nawierzchniach zapewniają optymalną przyczepność.

Właściwa opona dla każdego modelu Volvo

U nas znajdą Państwo dla każdego Volvo najlepsze opony . Do kompaktowego Volvo C30, producent zaleca opony o rozmiarze 195/65 R15. Opcjonalnie można założyć opony do rozmiaru 215/40 R18. Do SUV Volvo X90 można używać opon do rozmiarze 265/35 R22. W razie wątpliwości przy wyborze rozmiaru opon prosimy o sprawdzenie danych w karcie pojazdu.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.