Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Kompletne koła: stalowe felgi z oponami zimowymi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Kompletne koła z oponami zimowymi

Kto zimą chce się poruszać bezpiecznie samochodem z punktu A do punktu B,potrzebuje opony zimowe.Ażeby zamiana opon letnich na zimowe z montażem na te same felgi nie była zbyt skomplikowana, sklep oponytanio.pl oferuje wygodne rozwiązanie-kompletne koła z oponami zimowymi.Duży wybór opon i felg pozwala na niezliczone kombinacje.Jeżeli zdecydujecie się Państwo na produkt z klasy ekonomicznej czy też na oponę klasy premium takich producentów jak Michelin i Pirelli oraz na felgę klasy premium Dotz i AEZ – to macie Państwo gwarancję znalezienia odpowiednich kół kompletnych do swojego samochodu.Oczywiście, nasze opony zimowe posiadają oznaczenie M + S, które potwierdza możliwość jazdy w warunkach zimowych.

Najpierw należy dokonać wyboru pomiędzy felgami aluminiowymi i stalowymi. Następnie sprawdzając dane w dowodzie rejestracyjnym lub według modelu pojazdu wyszukujemy odpowiednie opony oraz felgi.W ten sposób mają Państwo pewność,że opony i felgi są idealnie dopasowane. Po zamówieniu opony montowane są na felgi łącznie z wyważeniem kół według Państwa indywidualnego wyboru przez naszych specjalistów.Koła kompletne zostaną dostarczone pocztą natychmiast po montażu. Po otrzymaniu możemy je założyć na samochód.Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy przy montażu całych kół oraz jeżeli zdecydują się Państwo na sezonowe przechowywanie opon , to polecamy nasz serwis partnerski.

Korzystna oferta kół kompletnych z oponami zimowymi

Zalecamy stosowanie kół kompletnych z oponami zimowymi w okresie od października do kwietnia.W tym czasie możemy liczyć na niskie temperatury i śnieg - warunki pogodowe, w których ustawodawca niemiecki przewiduje używanie opon zimowych, nawet prawnie.Niezależnie od tego, przy temperaturze poniżej siedmiu stopni bezpieczniej jest z oponami zimowymi, ponieważ mieszanka gumy tych opon pozostaje elastyczna nawet w temperaturach minusowych, a zatem zapewnia wystarczającą przyczepność. W celu uniknięcia kupowania i montowania kół kompletnych na ostatnią minutę proponujemy zamówienie korzystnych kół kompletnych z oponami zimowymi na oponytanio.pl.