Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony całoroczne do samochodów osobowych AchillesMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Achilles – całoroczny komfort jazdy za niewielką cenę

Z oponami oferowanymi przez docenianą już na pięciu kontynentach (łącznie w ponad siedemdziesięciu krajach) indonezyjską firmę Achilles nie straszna będzie Ci jazda przy jakichkolwiek warunkach panujących na drodze. Bardzo dobrze poradzą one sobie zarówno z niewielkimi opadami śniegu, jak i z deszczem czy nawet bardzo rozgrzanym asfaltem. Opony całoroczne Achilles charakteryzują się odpowiednią wysokością profilu oraz niskimi oporami toczenia, dzięki czemu na pewno zauważysz ich zalety każdego miesiąca, – po co spędzać czas i wydawać oszczędności na coś, czego z łatwością możesz sobie oszczędzić, wybierając opony całoroczne?

Jedne opony – wiele zalet

Jeżeli zastanawiasz się nad zaletami, jakimi charakteryzują się całoroczne opony Achilles, możemy Ci podpowiedzieć, że jest ich naprawdę całkiem sporo. Znane są one dzięki swojej znakomitej przyczepności na mokrej powierzchni, co szczególnie doceniane jest przede wszystkim zimą, a także z niskiego oporu tłoczenia, zapewniającego maksymalny komfort podczas pokonywania każdego kilometra. Właśnie z tego względu oferowane przez nas tanie opony tego producenta dobrze sprawdzą się bez względu na temperaturę, radząc sobie w przypadku kilkunastu stopni poniżej zera, jak i nawet czterdziestu stopni na plusie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Posiadając opony całoroczne Achilles, możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Unikniesz przynajmniej jednej wizyty w warsztacie samochodowym, posiadając nawet kilkaset złotych więcej, które możesz wydać na własne przyjemności lub na ulepszenie innych części swojego auta. Jeżeli wydaje Ci się, że jest to rozwiązanie dla Ciebie, zapoznaj się z naszą ofertą i kup opony, żeby przekonać się, jak wiele potrafią Ci one zaoferować.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję