Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony letnie do samochodów osobowych Alliance

Opony Alliance podstawą komfortu w każdej maszynie rolniczej i przemysłowej

Po opony letnie kierowcy sięgają od kwietnia do października, czyli wtedy, kiedy temperatura za oknem staje się coraz wyższa, a co za tym idzie – nawierzchnia, po której jeżdżą wszelkiego rodzaju pojazdy, bardzo szybko nagrzewa się. Właśnie z tego względu odpowiednie opony letnie to podstawa. Tylko i wyłącznie one potrafią zagwarantować odpowiedni komfort, nie tylko jeżeli chodzi o samochody osobowe czy ciężarowe, lecz także maszyny rolnicze i przemysłowe. Z takiego założenia wychodzi również Alliance, doceniany już w wielu krajach izraelski producent opon, starający się, aby jego opony nieustannie reprezentowały jak najlpeszy stan technologiczny.

Postaw na Alliance

Chociaż producentów opon letnich na światowym rynku jest naprawdę całkiem sporo, tylko i wyłącznie od Ciebie zależy na co zdecydujesz się. Zachęcamy Cię do zwracania uwagi na każdy szczegół, a najlepiej do skorzystania z oferty przedstawianej przez zaufanego producenta. Biorąc pod uwagę opony Alliance, możesz mieć pewność, że otrzymasz dokładnie to, o czym marzysz. Dzięki nim prowadzenie nawet najcięższych i najtrudniejszych maszyn przemysłowych i rolniczych nie będzie już żadnym problemem bez względu na panujące warunki za oknem. Firma posiada już ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w zakresie produkowania wszelkiego rodzaju profesjonalnych opon, dlatego skorzystaj z jej propozycji i kup opony już teraz.

Komfort ponad wszystko

Dobrze dopasowane opony potrafią zagwarantować należyty komfort osobom przebywającym w określonych maszynach rolniczych oraz przemysłowych. Tanie opony Alliance oferują Ci odpowiednią przyczepność Twojego pojazdu oraz jego stabilność, wyczuwaną nawet podczas jazdy po bardzo nierównych powierzchniach. Jeżeli wychodzisz z założenia, że bezpieczeństwo i komfort są praktycznie najważniejsze podczas prowadzenia pojazdu, Alliance na pewno znajdzie coś dla Ciebie.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.