Skontaktuj się z nami
061-641-73-64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony letnie do samochodów osobowych AllianceMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Alliance podstawą komfortu w każdej maszynie rolniczej i przemysłowej

Po opony letnie kierowcy sięgają od kwietnia do października, czyli wtedy, kiedy temperatura za oknem staje się coraz wyższa, a co za tym idzie – nawierzchnia, po której jeżdżą wszelkiego rodzaju pojazdy, bardzo szybko nagrzewa się. Właśnie z tego względu odpowiednie opony letnie to podstawa. Tylko i wyłącznie one potrafią zagwarantować odpowiedni komfort, nie tylko jeżeli chodzi o samochody osobowe czy ciężarowe, lecz także maszyny rolnicze i przemysłowe. Z takiego założenia wychodzi również Alliance, doceniany już w wielu krajach izraelski producent opon, starający się, aby jego opony nieustannie reprezentowały jak najlpeszy stan technologiczny.

Postaw na Alliance

Chociaż producentów opon letnich na światowym rynku jest naprawdę całkiem sporo, tylko i wyłącznie od Ciebie zależy na co zdecydujesz się. Zachęcamy Cię do zwracania uwagi na każdy szczegół, a najlepiej do skorzystania z oferty przedstawianej przez zaufanego producenta. Biorąc pod uwagę opony Alliance, możesz mieć pewność, że otrzymasz dokładnie to, o czym marzysz. Dzięki nim prowadzenie nawet najcięższych i najtrudniejszych maszyn przemysłowych i rolniczych nie będzie już żadnym problemem bez względu na panujące warunki za oknem. Firma posiada już ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w zakresie produkowania wszelkiego rodzaju profesjonalnych opon, dlatego skorzystaj z jej propozycji i kup opony już teraz.

Komfort ponad wszystko

Dobrze dopasowane opony potrafią zagwarantować należyty komfort osobom przebywającym w określonych maszynach rolniczych oraz przemysłowych. Tanie opony Alliance oferują Ci odpowiednią przyczepność Twojego pojazdu oraz jego stabilność, wyczuwaną nawet podczas jazdy po bardzo nierównych powierzchniach. Jeżeli wychodzisz z założenia, że bezpieczeństwo i komfort są praktycznie najważniejsze podczas prowadzenia pojazdu, Alliance na pewno znajdzie coś dla Ciebie.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję