Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony letnie do samochodów osobowych Barum

Opony letnie marki Barum

Ten czeski producent opon marki Barum od 1993 roku należy koncernu firmy Continental. Opony letnie Barum tworzone są z myślą o ekonomiczności.

Wysoki komfort jazdy i wydajność

Technologie zastosowane w oponach letnich marki Barum są stale ulepszane. W tym przypadku firma w szczególności zyskała na współpracy z kocernem Continental. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej rzeźby profilu opony oraz nowoczesnych mieszanek gumy, ulepszono odprowadzanie wody z opony w warunkach aquaplaningu. Ze względu na lepszą przyczepność opony podczas jazdy na mokrych nawierzchniach, skróceniu uległa droga hamowania.

Najlepsze opony dla malych aut i aut klasy sredniej

Opony letnie marki Barum z serii "Brillantis" zostały stworzone z myślą o małych autach i autach klasy średniej. Specjalnie opracowana mieszanka bieżnika zapewnia optymalną przyczepność oraz doskonałą stabilność w zakrętach. Zmniejszone zostały opory toczenia opony, w związku z tym jest ona znacznie cichsza. Zwieksza to także komfort jazdy i redukuje zużycie paliwa.

Przekonujące wyniki w testach

Czasopismo fachowe "Gute Fahrt" określiło opony letnie marki Barum jaki idealne połaczenie wysokiej jakości z niską ceną. W testach z 2012 roku opony te wyróżnia bardzo dobre prowadzenie oraz stabilna jazda na mokrych nawierzchniach. Osiągają także dobre wyniki podczas jazdy w warunkach aquaplaningu. Gwarantują wysoki komfort jazdy i niski poziom hałasu.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.