Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony letnie do samochodów osobowych BarumMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony letnie marki Barum

Ten czeski producent opon marki Barum od 1993 roku należy koncernu firmy Continental. Opony letnie Barum tworzone są z myślą o ekonomiczności.

Wysoki komfort jazdy i wydajność

Technologie zastosowane w oponach letnich marki Barum są stale ulepszane. W tym przypadku firma w szczególności zyskała na współpracy z kocernem Continental. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej rzeźby profilu opony oraz nowoczesnych mieszanek gumy, ulepszono odprowadzanie wody z opony w warunkach aquaplaningu. Ze względu na lepszą przyczepność opony podczas jazdy na mokrych nawierzchniach, skróceniu uległa droga hamowania.

Najlepsze opony dla malych aut i aut klasy sredniej

Opony letnie marki Barum z serii "Brillantis" zostały stworzone z myślą o małych autach i autach klasy średniej. Specjalnie opracowana mieszanka bieżnika zapewnia optymalną przyczepność oraz doskonałą stabilność w zakrętach. Zmniejszone zostały opory toczenia opony, w związku z tym jest ona znacznie cichsza. Zwieksza to także komfort jazdy i redukuje zużycie paliwa.

Przekonujące wyniki w testach

Czasopismo fachowe "Gute Fahrt" określiło opony letnie marki Barum jaki idealne połaczenie wysokiej jakości z niską ceną. W testach z 2012 roku opony te wyróżnia bardzo dobre prowadzenie oraz stabilna jazda na mokrych nawierzchniach. Osiągają także dobre wyniki podczas jazdy w warunkach aquaplaningu. Gwarantują wysoki komfort jazdy i niski poziom hałasu.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję