Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Opony letnie do samochodów osobowych Bridgestone

Bezpieczeństwo z oponami letnimi firmy Bridgestone

To japońskie przedsiębiorstwo należy do jednych z największych producentów opon na świecie i od lat zaopatruje najlepsze zespoły Formuły 1. Rygorystyczne kontrole i ukierunkowanie na postęp znajdują swoje odzwierciedlenie również w codziennym ruchu drogowym. Podczas projektowania opon letnich firma Bridgestone kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Dlatego opony letnie Bridgestone łączą w sobie płonność i precyzje jazdy, z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Ponadto opony letnie gwarantują wysoką przyjemność i komfort jazdy, zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Opony letnie firmy Bridgestone zadowalają swoją wszechstronnością i przekonują w kategoriach precyzji jazdy, przyczepności i akwaplanacji.

Opony letnie Bridgestone przekonują w testach

Opony letnie Bridgestone również w tym roku przekonały testujących z czołowych czasopism motoryzacyjnych. Magazyn "Autozeitung" przyznał w 2012 oponie Bridgestone Turanza T001 ocenę “godna polecenia“. Dzięki doskonałej mieszance z bezpieczeństwa, żywotności i komfortu jazdy opona ta stała się flagowym produktem firmy Bridgestone w segmencie opon touringowych. Również w wielkim teście opon letnich przeprowadzonych przez ADAC (2012) zostały one bardzo pozytywnie ocenione. Najlepsze oceny opona otrzymała również od Szwajcarskiego Klubu Touringowego (TCS) i Austriackiego Klubu Samochodowo-, Motorowo-, Touringowego (ÖAMTC).

Bridgestone- zawsze najnowsze technologie

Opony letnie firmy Bridgestone są nieustannie doskonalone i tym samym zawsze reprezentują najnowszy stan technologiczny. Za najlepszy przykład posłużyć może opracowana przez Bridgestone technologia COOLING FIN, z której pomocą znacznie można polepszyć właściwości opon typu run-flat- i tak nawet przy nagłym spadku ciśnienia funkcjonalność opony zostaje w pełni zachowana, umożliwiając w ograniczony sposób jazdę na określonym dystansie i przy odpowiedniej prędkości.

Producenci stawiają na Bridgestone

Wysoka jakość i wydajność opon letnich Bridgestone zapewniły producentowi rolę wiodącego dostawcy w branży. Znane firmy, takie jak BMW, Citroën lub Mercedes stosują opony letnie marki Bridgestone jako seryjne wyposażenie w swoich pojazdach. Oferta firmy Bridgestone obejmuje całą gamę opon dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, aut terenowych, SUV oraz opon dla sportów motorowych.
wiecej ...

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.