Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony letnie do samochodów osobowych Dunlop

Sportowa jazda na letnich oponach Dunlop

Stale prowadzone badania i ciągły rozwój umożliwiły producentowi opon Dunlop zwiększanie możliwości każdej generacji opon letnich. Najnowszy produkt wyróżnia się przede wszystkim harmonijną jazdą zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni.

Innowacyjna technologia dla maksymalnego komfortu jazdy

Podczas każdego ulepszania opon firma Dunlop zwraca szczególną uwagę na doskonałe połączenie komfortu jazdy i bezpieczeństwa. Niski opór toczenia zapewnia również obniżenie zużycia paliwa i zmniejszenie emisji CO2. Letnie opony Dunlop wyróżniają się niskim poziomem hałasu podczas jazdy i wygodnym zawieszeniem. Wykazują się one również dużym bezpieczeństwem przy aquaplaningu i zapewniają maksymalną precyzję podczas skręcania. Dzięki temu kierowca w każdym momencie może szybko zareagować na zmieniające się warunki pogodowe.

Opony letnie o wyrazistym sportowym charakterze

Dunlop konsekwentnie stosuje technologię "Touch Technology" przy każdej innowacji. Dzięki temu kierowca zawsze otrzymuje feedback jak opony letnie współgrają z pojazdem i nawierzchnią. Szczególnie linia sportowych opon letnich Dunlop cieszy się wśród kierowców dużym powodzeniem. Na przykład opony letnie SP Sport 01 to idealny wysokonakładowy produkt dla pojazdów klasy średniej oraz luksusowej. Zaletą tych opon jest asymetryczny a nie kierunkowy profil. Bieżnik jest podzielony na trzy oddzielone od siebie powierzchnie. Oprócz tego opony sportowe posiadają dodatkowe wzmocnienia ścian bocznych. Daje to niezwykle łatwą sterowność i precyzyjna kontrolę na zakrętach.

Najwyższe noty dla opon letnich Dunlop

Opona letnia Dunlop uzyskała bardzo dobre noty w popularnym teście ADAC latem 2012 roku. Według testerów opona ta ma genialne osiągi zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Niskie zużycie opony wpływa poza tym na długotrwałą przyjemność jazdy. Jest ona również wysoce zalecana przez magazyn "Auto Motor Sport". Według testerów dużym plusem jest łatwa sterowność na zakrętach, najlepsze osiągi podczas aquaplaningu i krótkie hamowanie na suchej nawierzchni.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.