Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony letnie do samochodów osobowych Falken

Opony letnie firmy Falken

Opony letnie firmy Falken gwarantują nie tylko radość z jazdy, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wydajności. Nieważne, czy kierowca kładzie nacisk na komfort, czy sportowy styl jazdy- w ofercie opon Falken znajdzie oponę letnią odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Sprawdzone opony sportowe firmy Falken

Opony letnie przystosowane do sportowego stylu jazdy przekonują przede wszystkim sterownością oraz wyjątkowo wysoką stabilnością. Wzdłużne i poprzeczne wcięcia bieżnika zapewniają ochronę przed akwaplanacją. Umożliwia to sprawne i neutralne zachowanie auta, nawet na mokrej nawierzchni.

Nowoczesna technologia na lato

Jakość opon letnich firmy Falken jest stale kontrolowana i ulepszana. Powiększony obszar kontaktu z nawierzchnią zapewnia doskonałą kontrolę nad autem na każdej drodze i przy każdej prędkości. Zastosowana w oponach mieszanka z węglem i polimerami została przejęta bezpośrednio z torów wyścigowych. Idealna mieszanka dla sportowego stylu jazdy oraz zmniejszonego zagrożenia akwaplanacją.

Falken – Sportowe, komfortowe i ekonomiczne

Opony letnie firmy Falken zapewniają doskonałą przyczepność na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Za przyczepność odpowiada między innymi symetryczny wzór zewnętrznej części bieżnika oraz cztery wyraziste przepływy. Za maksymalny komfort jazdy odpowiedzialne są również niskie opory toczenia. Niski poziom zużycia oraz żywotność czynią z opon letnich firmy Falken prawdziwych zwycięzców w dziedzinie ekonomiczności.
wiecej ...

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.