Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony letnie do samochodów osobowych GoodyearMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Doskonały komfort jazdy z oponami letnimi Goodyear

Goodyear jest od wielu lat wiodącym producentem opon. Poprzez ciągłe wprowadzanie nowych i innowacyjnych technologii firma ta produkuje opony zgodnie z najwyższymi standardami. W ciągu ostatnich lat opony letnie Goodyear nadal ustanawiają nowe kryteria.

Innowacyjna technologia opon letnich Goodyear

Producent opon Goodyear słynął w ostatnich latach zawsze z nowych, innowacyjnych technologii. W ten sposób Goodyear wprowadził rewolucyjną technologię „SmartWear”na rynek poprzez linię produktów OptiGrip. W miarę eksploatacji opony odsłania się nowy bieżnik i następna warstwa mieszanki gumowej. W rezultacie opony letnie wykazują się optymalną wydajnością w ciągu całego okresu użytkowania. W 2009 r. Goodyear wprowadził także innowacyjną oponę EfficientGrip z technologią „FuelSaving" dla zmniejszenia zużycia paliwa.

Opony dopasowane do każdego pojazdu

Opony letnie Goodyear zapewniają najwyższy komfort jazdy w każdym pojeździe. Zalety tej opony są szczególnie widoczne, jeśli chodzi o maksymalną przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Goodyear umie sprostać wszystkim wymaganiom i potrzebom, niezależnie czy są to wygodne opony dla samochodu rodzinnego, szerokie opony dla kierowców aut sportowych czy też wyważone opony zimowe wpływające na łatwość prowadzenia pojazdu.

Najlepsze noty dla opon letnich z Goodyear

Dzięki innowacyjnej technologii opony letnie Goodyear znajdują się zawsze w czołówce w regularnie odbywających się testach. W 2012 magazyn "AutoBild Sportscars" uznał ten produkt za "wzorowy". Według ekspertów opony letnie Goodyear zachowują się genialnie zarówno na suchych, jak i na mokrych nawierzchniach. Kierowców krótką drogą hamowania na różnych nawierzchniach, komfortem oraz niksim poziomem hałasu. Według magazynu "Auto Sport" Goodyear Eagle F1 Asymmetric2 wykazuje się prawdziwą władzą na mokrych nawierzchniach. W prawie każdej kategorii opony Goodyear uzyskały największą liczbę punktów.
Wysoka jakość i niskie ceny
Wysoka jakość opon Goodyear nie wpływa na ich cenę, ponieważ producent oferuje najlepszy stosunek ceny do wydajności. Nie bez powodu opony Goodyear są najczęstszym wyborem zarówno w przemyśle jak i wśród konsumentów z uwagi na wyposażenie pojazdu pierwszorzędnym towarem.
wiecej ...

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję