Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony letnie do samochodów osobowych Kumho

Opony letnie firmy Kumho

Kumho Tire Company jest koreańskim producentem opon z siedzibą w Seulu. Europejski oddział firmy znajduje się w Niemczech w Offenbachu nad Menem. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1960 roku i stało się w międzyczasie jednym z wiodących producentów opon na świecie. Opony letnie firmy Kumho były początkowo projektowane dla sportów motorowych, ale z upływem czasu zaczęły się również doskonale sprawdzać na drodze. Niezależnie czy dla samochodów osobowych, czy dla ciężarówek: Kumho oferuje odpowiednie opony dla każdego typu pojazdu

Oferta programowa opon wysokoprędkościowych

Opony letnie Kumho zostały zaprojektowane według wysokich standardów i na każdej nawierzchni spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa.. Doskonały komfort jazdy i wysoka wydajność należą również do znaczących cech opon letnich Kumho. Klienci otrzymują zatem opony o optymalnej przyczepności, w przystępnej cenę.

Opony run-flat najnowszej generacji

Nowoczesne i innowacyjne opony Runflat marki Kumho umożliwiają dalszą podróż nawet po całkowitej utracie ciśnienia. Specjalna krzemionkowa mieszanka bieżnika zapewnia bardzo niskie opory toczenia i możliwie najmniejsze zużycie. Gwarantuje to optymalny komfort jazdy przy jednoczesnej wysokiej wydajności.

Opony letnie firmy Kumho w testach

W testach ADAC w 2012 roku opony letnie firmy Kumho otrzymały łączną notę „zadowalające"". Na taki wynik wpłynęła przede wszystkim dobra przyczepność, jak również niskie zużycie paliwa i materiału. Dodatkowo opony te otrzymały najlepsze noty w kategoriach: hamowanie, sterowność i stabilność podczas jazdy. Pokazuje to, że nie w każdym przypadku za dobrą jakość trzeba płacić wysoką cenę.
^