Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony letnie do samochodów osobowych Kumho

Opony letnie firmy Kumho

Kumho Tire Company jest koreańskim producentem opon z siedzibą w Seulu. Europejski oddział firmy znajduje się w Niemczech w Offenbachu nad Menem. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1960 roku i stało się w międzyczasie jednym z wiodących producentów opon na świecie. Opony letnie firmy Kumho były początkowo projektowane dla sportów motorowych, ale z upływem czasu zaczęły się również doskonale sprawdzać na drodze. Niezależnie czy dla samochodów osobowych, czy dla ciężarówek: Kumho oferuje odpowiednie opony dla każdego typu pojazdu

Oferta programowa opon wysokoprędkościowych

Opony letnie Kumho zostały zaprojektowane według wysokich standardów i na każdej nawierzchni spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa.. Doskonały komfort jazdy i wysoka wydajność należą również do znaczących cech opon letnich Kumho. Klienci otrzymują zatem opony o optymalnej przyczepności, w przystępnej cenę.

Opony run-flat najnowszej generacji

Nowoczesne i innowacyjne opony Runflat marki Kumho umożliwiają dalszą podróż nawet po całkowitej utracie ciśnienia. Specjalna krzemionkowa mieszanka bieżnika zapewnia bardzo niskie opory toczenia i możliwie najmniejsze zużycie. Gwarantuje to optymalny komfort jazdy przy jednoczesnej wysokiej wydajności.

Opony letnie firmy Kumho w testach

W testach ADAC w 2012 roku opony letnie firmy Kumho otrzymały łączną notę „zadowalające". Na taki wynik wpłynęła przede wszystkim dobra przyczepność, jak również niskie zużycie paliwa i materiału. Dodatkowo opony te otrzymały najlepsze noty w kategoriach: hamowanie, sterowność i stabilność podczas jazdy. Pokazuje to, że nie w każdym przypadku za dobrą jakość trzeba płacić wysoką cenę.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.