Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony letnie do samochodów osobowych NokianMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony letnie firmy Nokian

Firma Nokian została założona dopiero w 1988 roku, jednak w bardzo krótkim czasie rozwinęła się w przedsiębiorstwo produkujące wysokojakościowe opony. Doskonałe wyniki testów potwierdzają to raz za razem, co sprawia, że coraz więcej kierowców postanawia zaufać właściwościom opon letnich Nokian.

Podróżuj bezpiecznie i komfortowo

Nokian zaprojektował swój bieżnik, jak i krzemionkową mieszankę swoich opon letnich, specjalnie z myślą o wymagających warunkach drogowych Szerokie przepływy zapewniają optymalne odprowadzanie wody. Nawet podczas silnego deszczu oraz zagrożenia akwaplanacją opony letnie firmy Nokian charakteryzują się dobrą przyczepnością. Znajduje to również odzwierciedlenie w sterowności opon. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii producentowi udało się zredukować opory toczenia. Wyjątkowa mieszanka sprawia, że opony toczą się łatwiej, co obniża zużycie paliwa.

Zwycięzca testu opon letnich w teście"Auto Bild" z 2012

Opony letnie firmy Nokian zostały zwycięzcą wielkiego testu opon letnich czasopisma "Auto Bild". Oponie przyznano ocenę "wzorowa". W podsumowaniu czytamy: " Przekonywujący, wielozadaniowy talent z najkrótszymi drogami hamowania na mokrej i suchej trasie, precyzja sterowania, stabilne prowadzenie, niski poziom zużycia". Na mokrej nawierzchni droga hamowania opony letniej Nokian była o 22 metry krótsza od najgorszego uczestnika testu. Również czasopismo"Auto Zeitung" w 2012 oceniła sterowność opon na mokrej oraz suchej nawierzchni jako "bardzo dobrą".

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję