Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony letnie do samochodów osobowych Pirelli

100 procent przyjemnej jazdy na letnich oponach Pirelli

Letnie opony Pirelli są znane z łatwości prowadzenia na wszystkich nawierzchniach. Pirelli jest wyłącznym dostawcą opon dla Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC-World Rally Championship). Producent oferuje także poza torem szczególne połączenie innowacji technicznych, niezawodność oraz wysoki komfort jazdy. Z ponad 100-letnim doświadczeniem firmie Pirelli nieprzerwanie udaje się sprostać każdym wymaganiom i wyprodukować opony letnie dla każdego pojazdu..

Najbezpieczniej z letnimi oponami Pirelli

Profil letnich opon Pirelli gwarantuje poczucie bezpiecznej jazdy na dowolnej nawierzchni oraz krótką drogę hamowania. Specjalna mieszanka gumy sprawia, że nawet w wysokich temperaturach opony te zachowują swoją twardość. Stwarza to poczucie bezpiecznej jazdy nawet przy wysokich prędkościach. Unikatowy profil opon letnich Pirelli powoduje skuteczne odprowadzanie wody podczas jazdy na mokrych nawierzchniach. W trakcie jazdy rzeźba bieżnika sprawia optymalny kontakt opony z nawierzchnia i zapewnia stałą kontrolę na drodze

Sportowa jazda z letnimi oponami Pirelli

Letnie opony Pirelli są idealnym połączeniem pasji i technologii. Opony te gwarantują dynamiczną i harmonijną jazdę w każdych warunkach pogodowych i na każdej nawierzchni. Kolejnymi atutami jest perfekcyjna sterowność i komfort jazdy. Niski opór toczenia i małe zużycie opon zapewniają oszczędne zużycie paliwa i wysoką trwałość. Kto zdecyduje się na zakup letniej opony Pirelli otrzymuje produkt wysokiej jakości, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Udowodniono to w licznych przeprowadzanych testach.

Pierwszorzędne wyniki testów opon letnich Pirelli

Opony letnie Pirelli zostały najwyżej ocenione przez ekspertów magazynu "Auto Motor Sport". Dużym atutem w licznych testach była bardzo dobra przyczepność na suchej nawierzchni, niski opór toczenia i niezawodne hamowanie, oraz doskonałe prowadzenie. Także magazyn "Auto Bild" poleca te opony. Według jego testów opony Pirelli są dobrze wyważone,bezpieczne, o niskich oporach toczenia oraz wykazują się niezwykłą przyczepnością podczas jazdy w błocie.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.