Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony letnie do samochodów osobowych PirelliMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

100 procent przyjemnej jazdy na letnich oponach Pirelli

Letnie opony Pirelli są znane z łatwości prowadzenia na wszystkich nawierzchniach. Pirelli jest wyłącznym dostawcą opon dla Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC-World Rally Championship). Producent oferuje także poza torem szczególne połączenie innowacji technicznych, niezawodność oraz wysoki komfort jazdy. Z ponad 100-letnim doświadczeniem firmie Pirelli nieprzerwanie udaje się sprostać każdym wymaganiom i wyprodukować opony letnie dla każdego pojazdu..

Najbezpieczniej z letnimi oponami Pirelli

Profil letnich opon Pirelli gwarantuje poczucie bezpiecznej jazdy na dowolnej nawierzchni oraz krótką drogę hamowania. Specjalna mieszanka gumy sprawia, że nawet w wysokich temperaturach opony te zachowują swoją twardość. Stwarza to poczucie bezpiecznej jazdy nawet przy wysokich prędkościach. Unikatowy profil opon letnich Pirelli powoduje skuteczne odprowadzanie wody podczas jazdy na mokrych nawierzchniach. W trakcie jazdy rzeźba bieżnika sprawia optymalny kontakt opony z nawierzchnia i zapewnia stałą kontrolę na drodze

Sportowa jazda z letnimi oponami Pirelli

Letnie opony Pirelli są idealnym połączeniem pasji i technologii. Opony te gwarantują dynamiczną i harmonijną jazdę w każdych warunkach pogodowych i na każdej nawierzchni. Kolejnymi atutami jest perfekcyjna sterowność i komfort jazdy. Niski opór toczenia i małe zużycie opon zapewniają oszczędne zużycie paliwa i wysoką trwałość. Kto zdecyduje się na zakup letniej opony Pirelli otrzymuje produkt wysokiej jakości, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Udowodniono to w licznych przeprowadzanych testach.

Pierwszorzędne wyniki testów opon letnich Pirelli

Opony letnie Pirelli zostały najwyżej ocenione przez ekspertów magazynu "Auto Motor Sport". Dużym atutem w licznych testach była bardzo dobra przyczepność na suchej nawierzchni, niski opór toczenia i niezawodne hamowanie, oraz doskonałe prowadzenie. Także magazyn "Auto Bild" poleca te opony. Według jego testów opony Pirelli są dobrze wyważone,bezpieczne, o niskich oporach toczenia oraz wykazują się niezwykłą przyczepnością podczas jazdy w błocie.
wiecej ...

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję