Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony letnie do samochodów osobowych VredesteinMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony letnie firmy Vredestein

Firma Vredestein została założona w roku 1909 w Holandii i już we wczesnych latach wykazywała talent do innowacji, designu, bezpieczeństwa i jakości. Szczególnie unikatowa koncepcja opon zapasowych cieszyła się dużą popularnością.. Wysoka jakość i osiągi opon letnich Vrederstein zostały docenione w testach renomowanych czasopism motoryzacyjnych.

Letnie opony Vredestein – ciche i wydajne

Opony letnie Vredestein oferują pierwszorzędny komfort jazdy na suchej i mokrej nawierzchni. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki obniżonemu poziomowi hałasu opon. Szczególnie cichą jazdę zapewnia specjalny wzór bieżnika z ukierunkowaną centralnie lewą i prawą stroną profilu.

Opony o wysokiej wydajności

Opona letnia Vredestein "Ultrac" jest jedną z najlepszych w segmencie wysokowydajnego ogumienia. Unikatowa mieszanka Full-Silica-Silan zapewnia optymalną przyczepność i dobrą sterowność na wszystkich nawierzchniach, przy każdych warunkach pogodowych.

Najwyższe noty w testach

W teście letnich opon ADAC 2012 Vredestein "Sportrac" uzyskał najlepsze noty za jazdę na suchej i mokrej nawierzchni. Czasopismo „Sport Auto” okrzyknęło natomiast oponę Vredestein "Ultrac" zwycięzcą testów w 2012 w kategorii jazdy na mokrej nawierzchni. Opona zapewnia optymalne odprowadzanie wody, a tym samym ma bardzo dobrą ochronę przed akwaplanacją. W testach opon przeprowadzonych przez „Auto Bild” w 2012 Vrederstein „Sportrac” uzyskał notę: „wzorowy”.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję