Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Bridgestone

Bezpiecznie przez zimę z oponami firmy Bridgestone

Kiedy dni robią się coraz krótsze zwiastując nadchodzącą jesień i zimę, kierowcy muszą zastanowić się nad wyborem odpowiednich opon zimowych. W tych rozważaniach należy na pewno uwzględnić opony zimowe firmy Bridgestone. Już od 1931 roku firma produkuje opony zimowe najwyższej jakości- pracując przy tym nieustannie nad innowacyjnymi rozwiązaniami, mającymi zapewnić kierowcom wysoki poziom bezpieczeństwa w zimowych warunkach.

Bridgestone – odpowiednia przyczepność w każdych warunkach pogodowych

Opony zimowe firmy Bridgestone opracowywane są z myślą o warunkach pogodowych panujących w krajach skandynawskich, dlatego tak dobrze radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach. Przy opracowywaniu nowych produktów brana jest pod uwagę każda ewentualność, a same opony są stale testowane i ulepszane. Duży nacisk kładzie się przy tym na to, aby sterowność i właściwości jezdne opon zimowych doskonale się uzupełniały.

Opony zimowe Bridgestone na szczycie we wszystkich kategoriach

Od lat technologia i bezpieczeństwo odgrywają ważną rolę w filozofii firmy Bridgestone. Jest ona konsekwentnie realizowana przy okazji każdego nowego projektu. Opony japońskiego producenta mogą być stosowane w każdych warunkach pogodowych. Zarówno na mokrej, jak i ośnieżonej nawierzchni opony firmy Bridgestone oferują wysoki poziom bezpieczeństwa.

Innowacyjne technologie dla poprawy bezpieczeństwa

Opony zimowe firmy Bridgestone wyposażone są w specjalne rowki bieżnika, zwiększające powierzchnie kontaktu z podłożem, gwarantując tym samym lepszą przyczepność nawet w najcięższych zimowych warunkach. Dzięki zwiększonej sztywności bloków bieżnika kierowcy skorzystają na lepszej sterowności, jak i zwiększonej stabilności opony. Aby opony Bridgestone najnowszej generacji mogły cieszyć wysokimi osiągami nawet na mokrej nawierzchni, zostały wyposażone w specjalną mieszankę bieżnika, o zwiększonej zawartości krzemionki. Opony zimowe firmy Bridgestone zostały również zaprojektowane z myślą o skutecznym ograniczeniu poziomu hałasu.
Opony zimowe Bridgestone przekonują w testach
W testach przeprowadzonych przez liczne czasopisma fachowe oraz ADAC opony Bridgestone mogą poszczycić się wyjątkowymi wynikami, które często zapewniają im pierwsze miejsce. Dodatkowo, zostaje tu potwierdzona opinia o oponach zimowych Bridgestone jako najbardziej wszechstronnych. Klienci otrzymują w każdym przypadku wyważoną oponę zimową, która świetnie spisuje się we wszystkich dziedzinach.
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Opony zimowe firmy Bridgestone przekonują jednak nie tylko swoją jakością, ale także atrakcyjną ceną. W przypadku opon Bridgestone klient nie musi rezygnować z jakości, na rzecz niskiej ceny- może mimo wszystko oczekiwać spełnienia najwyższych wymogów w zakresie przyczepności na nawierzchni mokrej i ośnieżonej. Opony Bridgestone dodatkowo przekonują swoją żywotnością, płynną jazdą oraz wysokimi osiągami w każdej sytuacji.
wiecej ...

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.