Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Dunlop

Opony zimowe Dunlop dla najbardziej wymagających

Opony zimowe Dunlop w każdym sezonie przekonują na nowo swoją jakością i bezwzględną niezawodnością. Gwarantują one optymalną jazdę we wszystkich warunkach pogodowych, niezależnie czy pada deszcz czy śnieg. Właśnie te właściwości opony zimowe Dunlop wykazują na każdych testach przeprowadzanych przez czasopisma samochodowe, motorowe i sportowe. Już od dziesięcioleci produkt przekonuje kierowców o swojej niezawodności z powodu doskonałej trakcji i krótkiego hamowania.

Najlepsza technologia dla maksymalnego bezpieczeństwa

Opony zimowe Dunlop są ciągle doskonalone i wzbogacane o innowacyjne technologie, np. nowy układ lameli i spiczasto uformowane rowki w formie litery V na bieżniku. Ta kierunkowa rzeźba pozwala na krótkie hamowanie nawet na trudnych nawierzchniach. Podczas aquaplaningu opony te imponują znakomitym odprowadzaniem wody, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Opony zimowe wpływają na łatwą sterowność pojazdu i gwarantują poczucie bezpieczeństwa i wsparcie kierowcy.

Niski poziom hałasu i wysoki komfort jazdy

Podczas produkcji nowych opon zimowych firma Dunlop kładzie wysoki nacisk na niski poziom hałasu i maksymalny komfort jazdy. Innowacyjny układ rowków w środkowych blokach bieżnika gwarantuje absolutnie cichą jazdę, co umożliwia także bezstresową jazdę na dłuższych dystansach.

Ciągłe doskonalenie i kontrola jakości producenta Dunlop

Kupując opony zimowe Dunlop, kierowcy zawsze otrzymują produkt wykonany zgodnie z najnowszymi standardami. Dowodem na to są konsekwentnie prowadzone badania i ciągłe doskonalenie produktu. Dzięki temu opony Dunlop osiągają jakość, która znacznie przekracza potrzeby życia codziennego. Ponadto permanentne kontrole jakości zapewniają najwyższą jakość każdej opony. Najbardziej wymagający kierowcy wybierają oponę zimową Dunlop. Produkt ten jest doskonale przygotowany na każde warunki pogodowe, dzięki czemu może sprostać zimowym wyzwaniom.
Opony zimowe Dunlop dopasowane do każdego pojazdu
Dunlop oferuje wiele różnych modeli, a tym samym opony właściwie dopasowane do każdego pojazdu. Poza znakomitymi właściwościami i optymalnie dopasowanym do powierzchni bieżnikiem produkt ten jest atrakcyjny wizualnie. Dzięki temu wygląda on znakomicie zarówno na małych pojazdach, jak i na tych klasy średniej. Nie bez powodu opony Dunlop są kupowane przez wielu producentów samochodów osobowych.
Opony zimowe Dunlop przekonują w testach
Opony zimowe Dunlop regularnie udowadniają swoją doskonałość w licznych testach. Dunlop SP Winter Sport 4D otrzymał stopień "dobry" w teście magazynu "Stiftung Warentest" w numerze 10/2011, ponieważ opona ta miała szczególnie dobre osiągi na mokrej nawierzchni i wpływała na łatwość prowadzenia na zaśnieżonych drogach. To kolejny dowód na to, że opony zimowe Dunlop spełniają wszystkie trzy ważne warunki jakości opon zimowych, mianowicie, bezpieczeństwo, maksymalny komfort jazdy i najlepszą sterowność.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.