Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Hankook

opony zimowe Hankook

Hankook jest producentem opon z Korei Południowej.W chwili założenia, w latach 40-tych poprzedniego wieku, przedsiębiorstwo to nosiło nazwę Chosun Tire Industrial co. Od kilku lat, firma Hankook jest oficjalnym dostawcą opon dla DTM, wyposaża także wiele marek samochodowych. To podkreśla pozycję producenta tych opon: najwyższa jakość na torze i drodze. Opony zimowe marki Hankook spełniają te wymagania.

Firma ADAC testowała w 2012 roku opony w rozmiarze 165/70 R14 T,Hankook ICept RS W442 osiągnął bardzo dobre wyniki w kilku kategoriach.Stabilność jazdy, prowadzenie na suchych nawierzchniach oraz zachowanie auta w warunkach aquaplaningu zostały ocenione jako bardzo dobre. Także pod względem zużycia paliwa opony te uzyskały dobre noty. Bloki bieżnika są przesunięte w kierunku środka, co znacznie poprawia trakcję podczas jazdy w warunkach zimowych.W mieszance gumowej opony zawarta jest wysokiej jakości mieszanka krzemionkowa Silica, dzięki której nawet podczas ujemnych temperatur opona jest wystarczająco elastyczna, gwarantuje to doskonałą przyczepność oraz skraca drogę hamowania.Opony marki Hankook o największej wydajności,np.Icebear W300,nie kosztują więcej niż opony klasy ekonomicznej- na oponytanio.pl dostępne są one w rozmiarach pomiędzy 13 a 16 cali oraz posiadają indeks prędkości H i T.

Wysokiej jakości opony zimowe marki Hankook

Icebear W300 to opona zimowa marki Hankook przeznaczona dla SUVów, posiada indeks prędkości do 240 km/h. Niski opór toczenia opony sprawia,że zużycie paliwa jest bardzo niskie- już podczas testów opon kilka lat temu firma ADAC określiła tę oponę mianem zwycięzcy jeśli chodzi o zużycie paliwa. Opona ta jest także bardzo cicha.Spisuje się bardzo dobrze podczas jazdy w warunkach aquaplaningu.Opona Icebear W300A to wariant dla dużych felg. Natomiast W 300R jest modelem typu run-flat opon marki Hankook.

Na oponytanio.pl kupicie Państwo opony marki Hankook w korzystnych cenach. Wybór jest duży i z całą pewnością znajdziecie Państwo opony idealnie pasujące do Waszego auta.Polecamy Państwu zakup opon marki Hankook, dzięki nim będziecie idealnie przygotowani do jazdy w warunkach zimowych.
wiecej ...
^