Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony zimowe do samochodów osobowych KumhoMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

opony zimowe marki Kumho

Ten południowokoreański producent opon specjalizuje się przede wszystkim w produkcji opon szerokich. Od 1960 roku firma ta, wcześniej działająca pod nazwą Samyang Tire Co., produkuje opony spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone do użytku na torach wyścigowych i ulicach. Dotyczy to zarówno opon zimowych jak i letnich Opony zimowe marki Kumho.

Jedną z ulubionych opon marki Kumho jest I\'zen KW 27. W testach opon przeprowadzanych przez specjalistyczne media oceniono, iż osiąga bardzo dobre wyniki podczas jazdy w warunkach aquaplaningu. Potwierdził to magazyn \"Sportauto\" podczas testowania sportowych opon zimowych w rozmiarze 225/45 R17. Trójwymiarowe lamele zapewniają znakomitą przyczepność i dobre prowadzenie na śniegu. Opony te świetnie sprawdzają się także podczas jazdy na suchych nawierzchniach. Podsumowując, opona ta jest szczególnie polecana i dostępna na oponytanio.pl w bardzo korzystnej cenie.

Opony zimowe marki Kumho do małych i dużych aut

Opona zimowa Kumho I`ZEN RV KC15 to opona przeznaczona do aut typu SUV.Symetryczny profil z domieszką mieszanki krzemionkowej Silica gwarantuje idealną przyczepność. Kanały obwodowe bieżnika gwarantują optymalną wyporność wody. Niski opór toczenia zmniejsza zużycie paliwa. Opona ta jest dostępna w naszym sklepie internetowym oponytanio.pl

Opona zimowa Kumho Power Grip KC11 przeznaczona jest do aut typu VAN oraz samochodów dostawczych. Opona ta jest idealnie dostosowana do wymagań grupy docelowej i gwarantuje wysoki przebieg. Posiadacze mniejszych aut, użytkujący tę oponę, cenią ją za ciche toczenie.

Jak widać, opony zimowe marki Kumho dostępne są w wielu przedziałach cenowych. Opony zimowe marki Kumho są idealnym rozwiązaniem, zarówno dla posiadaczy aut klasy wyższej,jak i świadomych bezpieczeństwa użytkowników małych aut. Zamów już dziś swoje nowe opony zimowe na oponytanio.pl i zaoszczędź pieniądze dzięki wyjątkowo niskim cenom. Chcemy udowodnić, że każdy może pozwolić sobie na opony zimowe- daje to gwarancję bezpiecznej jazdy na śniegu i lodzie.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję