Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Michelin

Dobre ogumienie na zimę z Michelin

Jeszcze przed pierwszym śniegiem kierowcy muszą się przygotować na ekstremalne warunki pogodowe i drogowe. Niska temperatura bądź szybki jej spadek i mróz sprawiają, że zimowe opony są pilnie potrzebne, aby zapewnić komfortową jazdę na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach oraz podczas słabej widoczności. Jeżeli kierowca wcześnie zaplanuje wymianę opon zimowych i wybierze np. Jedne z serii zimowe opony Michelin Alpin, Michelin Pilot Alpin lub Michelin Agilis Alpin, to może mieć pewność, że jest dobrze przygotowany na niekorzystne warunki pogodowe oraz jazdę na śniegu, lodzie i podczas roztopów.

Jeszcze więcej bezpieczeństwa z oponami zimowymi Michelin Pilot Alpin dzięki silnej strukturze bieżnika

Specjalnie ukształtowane lamele na oponach zimowych Michelin Pilot Alpin zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Błoto i woda zostają niezawodnie odprowadzane dzięki wyżej wymienionej strukturze a dobra trakcja na zaśnieżonych nawierzchniach zapewnia także doskonałe i stabilne prowadzenie pojazdu zimą. Dzięki innowacyjnej, zaawansowanej mieszance gumowej opony zapewniają wyjątkową trakcję i krótką drogę hamowania nawet przy dużych prędkościach i w każdych warunkach pogodowych.

Opony zimowe Michelin Alpin – długa żywotność dzięki niskiej ścieralności i optymalnemu rozkładowi ciśnienia

Wspaniała guma i struktura lamelowa bieżnika są najlepszymi czynnikami wpływającymi na najniższe ścieranie i optymalny rozkład ciśnienia w oponie zimowej. Opony zimowe Michelin Alpin posiadają te właściwości i imponują dużym przebiegiem w okresie jesienno-zimowym.

Ciągłe doskonalenie opon zimowych Michelin

Michelin kładzie duży nacisk na tradycję i ciągłe doskonalenie, zwłaszcza w kategorii opon zimowych. Stała rozbudowa dróg, nowe nawierzchnie, jak np. cichy beton i związane z nimi zmiany w planie terenu stawiają producentom opon zimowych stale nowe wyzwania. Optymalnie dopasowane i specjalnie zaprojektowane opony zimowe Michelin są odpowiedzią na te zmiany. Firma dostosowuje się do stawianych wymagań i stwarza opony zimowe, jak np. Alpin, które wyróżniają się lepszą strukturą i bieżnikiem, jak również innowacyjną mieszanką gumową. Opony zimowe Michelin gwarantują maksymalne bezpieczeństwo, elastyczność i komfort jazdy na zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni.
Doskonała opona zimowa Michelin
Maksymalna satysfakcja kierowcy i najwyższe oceny w prawie wszystkich testach najbardziej szanowanych czasopism i organizacji konsumenckich są dowodem doskonałej jakości opon marki Michelin, a zwłaszcza opon zimowych serii Michelin Alpin. Oprócz opon Michelin Alpin, znakomitych dla pojazdów kompaktowych i średnich firma Michelin oferuje także inne najwyżej oceniane opony zimowe, takie jak Michelin Pilot Alpin dla mocnych i sportowych samochodów osobowych, Latitude Michelin dla samochodów terenowych oraz Michelin Agilis dla samochodów dostawczych i kempingowych. Opony zimowe Michelin nie tylko zwyciężają w testach, ale także przekonują kierowców swoją jakością. Są one idealnym wyborem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort jazdy na zaśnieżonej nawierzchni.
wiecej ...
^