Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Pirelli

Bezpieczna jazda na zimowych oponach Pirelli

Włoski producent opon Pirelli od wielu lat produkuje wysokiej jakości opony zimowe. Również obecna seria oferuje towar dopasowany do wszystkich pojazdów. Każdy kierowca jest dobrze przygotowany również do jazdy w ekstremalnych warunkach, niezależnie od tego, czy jest posiadaczem małego, średniej klasy, sportowego czy też terenowego samochodu.

Nowoczesne technologie Pirelli stworzone dla maksymalnego bezpieczeństwa

Linia produktów SnowControl gwarantuje wysoki komfort jazdy również w trudnych warunkach i pozwala na doskonałą kontrolę nad pojazdem.Zimowe opony Pirelli posiadają kierunkowy wzór bieżnika z rowkami obwodowymi. Szerokie kanały odwadniające zapewniają optymalne odprowadzanie wody i nawet w momencie aquaplaningu umożliwiają kontrolę nad pojazdem. Optymalna trakcja zapewnia bezpieczną jazdę po zaśnieżonych nawierzchniach i krótką drogę hamowania poprzez wzdłużne i poprzeczne trzymanie opony. Właściwości te dają rezultaty, jakich oczekuje się od jakości opon Pirelli.

Sportowa jazda z Pirelli SnowSport

Seria opon zimowych SnowSport została zaprojektowana z myślą o kierowcach sportowych. Asymetryczne opony zimowe są idealne dla średniej klasy, jak również dla dużych limuzyn i samochodów sportowych. Pirelli stworzył innowacyjny wzór lameli na bieżniku tejże opony. Geometryczny układ bloków zapewnia bezpieczne hamowanie i komfort jazdy.

Aquaplaning nie ma szans

Jednym z najczęstszych niebezpieczeństw na drodze jest aquaplaning. Firma Pirelli perfekcyjnie przygotowała opony zimowe, aby zapobiec takim wypadkom. Każda opona zimowa posiada cztery duże rowki obwodowe, które umożliwiają doskonale odprowadzanie wody. Producentowi ponownie udało się zaskoczyć pozytywnie kierowców swoją innowacyjną technologią. Mogą oni zatem w każdej sytuacji polegać na niezawodności i wydajności zimowych opon Pirelli.
Najlepsze wyniki testów opon zimowych Pirelli
Jak co roku, opony zimowe Pirelli ponownie zyskały wysokie noty w licznych testach. W roku 2012 ADAC ocenił linię Pirelli SnowControl 3 jako opony bardzo wyważone. Szczególnie podczas testów na mokrej nawierzchni opony te pokazały swoją niezawodność. Testujący również niskie zużycie opon oraz małe zużycie paliwa. Także dobre wyniki podczas jazdy na śnieżnej nawierzchni udowodniły, że opona zimowa Pirelli jest godny polecenia.
Również inne magazyny, jak Warentest Stiftung przetestowały opony zimowe Pirelli a wyniki zafascynowały także tych testujących. Potwierdzili oni bardzo dobre osiągi opony na mokrej nawierzchni, a w zakresie „jazdy po roztopionym śniegu” zajęła ona jedno z wyższych miejsc w rankingu. Droga hamowania zarówno na mokrej jak i na śnieżnej nawierzchni utrzymywała się wyraźnie poniżej średniej.
wiecej ...

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.