Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Semperit

opony zimowe marki Semperit

Marka Semperit została stworzona w Austrii na początki XX stulecia.Dziś należy do koncernu Continental AG.Marka ta produkuje opony najwyższej jakości, gwarantujące stabilne prowadzenie auta we wszystkich warunkach pogodowych. Opony zimowe marki Semperit także spełniaja te wymogi.

Opona Semperit Master-Grip należy do jednych z najlepszych opon na rynku. Potwierdzają to przeprowadzone testy, w których opony tej marki regularnie otrzymują wysokie noty. W 2012 roku ADAC przyznało oponie Semperit Master-Grip nawyższe noty za znakomite zachowanie podczas zjawiska aquaplaningu oraz jazdy na śniegu.Opona ta świetnie spisuje się także podczas jazdy na suchych nawierzchniach.Podsumowując: jest to opona godna uwagi, szczególnie dla posiadaczy aut kompaktowych.

Pewna i bezpieczna jazda z oponami zimowymi marki Semperit

Semperit Speed-Grip2 to godna uwagi opona zimowa, przeznaczona szczególnie do aut sportowych i aut typu SUV. Przekonała do siebie niemiecki klub ADAC już w 2011 roku. Opona ta redukuje zużycie paliwa, co w autach tej klasy jest bardzo ważnym aspektem. Opona świetnie trzyma się podłoża, idealna do jazdy na ośnieżonej nawierzchni.Dla użytkowników aut typu Van oraz aut ciężarowych, marka Semperit stworzyła oponę Semperit Van-Grip2, która idealnie sprawdza się podczas jazdy na śniegu i lodzie, nawet przy większym obciążeniu.

Opony zimowe marki Semperit dostępne są u nas w wyjątkowo korzystnych cenach. Udowadniamy, że zakup opon nie musi być kosztowną sprawą. Nie oszczędzaj na oponach zimowych i jeździj bezpiecznie zimą. Oferujemy duży wybór opon marki Semperit dla wielu typów aut. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar opon i indeks prędkości, aby przekonać się o naszej szczególnie korzystnej ofercie. Na życzenie klienta wysyłamy opony do wybranego serwisu ogumienia, bądź też do partnerskiego serwisu montażowego.
^