Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Uniroyal

Opony zimowe Uniroyal

Uniroyal- opony belgijskiego producenta, obecnie należą do koncernu Continental AG. Marka Uniroyal, która wynalazła tzw. oponę deszczową, istnieje na rynku od ponad 100 lat. Rezultatem tej długoletniej tradycji musiały być więc opony wysokiej klasy na najbardziej wymagające warunki pogodowe. Nic więc dziwnego, że w testach opon zimowych marka Uniroyal wypada zawsze bardzo dobrze, zwłaszcza na mokrej nawierzchni.

W (ten oto sposób w) teście opon zimowych ADAC 2012 model Uniroyal MS plus 66 (205/55 R16) otrzymał najlepszą notę 1,0 w kategorii "Aquaplaning QR utrata przyczepności opon podczas jazdy na mokrej nawierzchni". Łączna ocena 2,2 modelu Uniroyal MS plus 66 jako opony zimowej biorąc pod uwagę zachowanie na mokrej nawierzchni jest zatem w pełni zasłużona. Również testy na ścieralność i zużycie paliwa okazały się bardzo dobre. W przypadku Uniroyal MS 66 plus mamy do czynienia z oponą, która uwidacznia swoje zalety przeważnie podczas lekkich plusowych temperatur zimowych (odwilż). Model ten jest dostępny w korzystnej ofercie cenowej na stronie oponytanio.pl.

Opony zimowe Uniroyal idealne na mokre nawierzchnie

Nowym produktem marki Uniroyal jest opona zimowa MS plus 77,która jest również dostępna w wersji (wariancie) SUV. Model ten jest szczególnie polecany do dużych i szybkich samochodów. Projektując tę oponę producent dokładnie analizował warunki panujące na nawierzchni podczas okresu zimowego. Miały one wpływ na strukturę opony. Model ten jest bezkonkurencyjny, jeżeli chodzi o stabilność na mokrej i zimnej nawierzchni. Umożliwiają mu to szerokie rowki bieżnika na środku i brzegach, zaś duża ilość i gęstość lameli odpowiada za stabilne zachowanie się opony na śniegu.

Kierowcy samochodów kompaktowych i dostawczych sięgają natomiast chętnie po model MS plus 6, ponieważ czują się z nim bezpiecznie na drodze, zwłaszcza gdy jest zimno i mokro. Również i ten model możemy zamówić online na stronie oponytanio.pl. Opony Uniroyal dostępne są w wielu rozmiarach, tak aby każdy kierowca mógł skorzystać z doświadczeń tego producenta. Składając zamówienia w naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość wysłania opon do stacji montażowej znajdującej się w pobliżu adresu zamieszkania i bezpośredniego ich tam montażu.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.