Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Briway

Opony Briway - innowacja i nowoczesne technologie

Briway jest chińskim producentem opon i felg, który już od prawie piętnastu lat prężnie działa w mieście Qingdao, we wschodniej części kraju. Chiny nie są jednak jedynym rynkiem, na którym znaleźć można produkty tej marki – dostępne są one także w Europie, w obu Amerykach oraz na Bliskim Wschodzie. Już sam fakt bardzo szerokiego geograficznie zakresu działalności świadczy o bezsprzecznym sukcesie i uzaniu wśród kierowców. To, co wyróżnia opony Briway, to ich wysoka jakość, która łączy się z atrakcyjnym, stylowym wyglądem. Są one również wykonane z innowacyjnych tworzyw i materiałów, dzięki czemu zyskują właściwości zapewniające niezastąpioną trwałość i odporność.

Na sukces marki wpływa współpraca z całą rzeszą fachowców specjalizujących się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii podczas procesu projektowania i produkcji innowacyjnych opon Briway.

Na popularność opon firmy wpływa przede wszystkim bardzo korzystny stosunek ceny do jakości, co jest jednym z decydujących czynników dla większości kierowców podczas dokonywania zakupu. Dodatkowo dostępne są one również w wielu rozmiarach i wymiarach, dzięki czemu trafiają w oczekiwania klientów z różnymi wymaganiami.

Godnym polecenia modelem marki są opony Briway BFU69. Zapewniają one dobrą przyczepność podczas deszczu, będąc wyposażone w czterokanałowy bieżnik, który zwiększa zdolność odprowadzania wody. Zaawansowany i asymetryczny wygląd bieżnika wpływa również na zmniejszony hałas podczas jazdy bez wpływu na obsługę pojazdu.

Opony Briway znaleźć możesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. W tym miejscu możesz mieć pewność, że opony zawsze będą doskonale dobrane do Twojego auta, a po zamówieniu dostarczone w wybrany przez Ciebie adres w ciągu tylko kilku dni.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.