Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Constancy

Opony Constancy trafią w każdy gust

Opony Constancy produkowane są przez firmę Yuelong Tyre Group już od 1986 roku. Są to opony wysokiej jakości, wytwarzane przy użyciu nowoczesnych i zaawansowanych technologii. Jest to produkt z korzystnej półki cenowej, który dopasować można do aut osobowych, SUV, dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych. Firma stale inwestuje w badania i rozwój w celu stworzenia innowacyjnych technologii. Z tego też względu prowadzi profesjonalne centrum technologiczne i cztery laboratoria badawczo-rozwojowe do celów testowych.

Constancy sprzedaje opony nie tylko w Chinach, eksportując swoje produkty również do ponad 20 krajów na całym świecie. Opony Constancy są też montowane jako element wyposażenia podstawowego wielu aut wyjeżdżających prosto z chińskich salonów samochodowych.

Marka wykorzystuje wiele różnych technik i technologii w produkcji oferowanych rodzajów opon. Co więcej, są one produkowane w sposób przyjazny środowisku – podczas ich produkcji notowany jest wyjątkowo niski poziom zużycia energii. Również wzór bieżnika i użyty związek kauczuku zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i redukują emisję CO2. Jeśli poszukujesz opon wysokiej jakości, mając na uwadze swój budżet, będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Opony Constancy zostały stworzone tak, aby reprezentować doskonały stosunek ceny do jakości. Wykorzystując najnowsze technologie, zapewniają one wydajność i trwałość, gwarantując kierowcom spokojną, wygodną jazdę, niezawodną trakcję i długotrwałe użytkowanie.

Opony dla każdego rodzaju pojazdu, oferowane przez wielu różnych, prestiżowych producentów, znajdziesz już teraz na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl. Po prostu wpisz najważniejsze parametry dotyczące Twojego auta, a system sam znajdzie modele, które najlepiej sprawdzą się w jego przypadku.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.