Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Debica

Debica

Dębica – polskie opony na światowym rynku

Dębica to jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją ogumienia. Jej początki sięgają 1939 roku, kiedy to zaczęła produkować przede wszystkim opony do samochodów osobowych. Niecałe sześćdziesiąt lat temu w jej ofercie pojawiły się także opony rolnicze, które bardzo szybko spotkały się ze sporym zainteresowaniem zmotoryzowanych klientów. Pozwoliło to Dębicy jeszcze bardziej wyróżnić się na konkurencji i umocnić swoją pozycję na międzynarodowym rynku.

Opony na każde warunki

Opony Dębica doceniane są przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą wytrzymałość i odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, które mogą oddziaływać na nie podczas ich wykorzystywania. Zauważysz to bez względu na to, czy zdecydujesz się na opony całoroczne, czy sezonowe. Opony zimowe bardzo dobrze poradzą sobie z pokonywaniem nawet bardzo oblodzonej lub zaśnieżonej nawierzchni, podczas gdy opony letnie zagwarantują należyte poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, gdy za oknem pojazdu temperatura będzie naprawdę wysoka.

Zaufanie kierowców

Jeśli interesują Cię przede wszystkim tanie opony, które jednocześnie spełniałyby wszystkie Twoje oczekiwania, koniecznie musisz zobaczyć, co oferuje Ci Dębica. W jej ofercie, z którą można spotkać się na oponytanio.pl, znajdziesz tylko i wyłącznie ogumienie cieszące się sporym zaufaniem i uznaniem wśród kierowców. Nie bez powodu firma od wielu lat doceniana jest nie tylko w Polsce, lecz również w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości