Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Duraturn

Opony Duraturn - tego wyboru na pewno nie pożałujesz

Duraturn to jeden z nowszych graczy na rynku motoryzacyjnym. Marka ta powstała w Chinach w 2008 roku. Firma ta specjalizuje się przede wszystkim w produkcji opon dla samochodów ciężarowych i autobusów. Niedawno w jej ofercie znalazły się jednak również opony dla samochodów osobowych. Coraz popularniejsze modele marki dostępne są już od jakiegoś czasu nie tylko na swoim rodzimym rynku, ale również w Europie.

Opony Duraturn są produktem wysokiej klasy, który wciąż dostępny jest w bardzo korzystnych cenach. Z tego względu firma ta stanowi z każdym rokiem coraz większą konkurencję dla najbardziej znanych światowych marek, oferując opony zbliżonej jakości i o podobnych właściwościach. Co więcej, znana jest ona ze stosowania innowacyjnych metod w procesie produkcyjnym oraz wprowadzania nowatorskich rozwiązań. Jednym z nich jest technologia bieżnikowania typu „wave”. Jej celem jest zwiększenie sztywności bieżnika, co nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych zapewni autu pełną przyczepność i stabilność. Wprowadzenie tej technologii pozwala również na dużo dłuższy przebieg opon.

Godnym polecenia modelem marki Duraturn są opony Mozzo 4S. Słynie on z pełnej niezawodności i sprawdzania się w każdej pogodzie. Dostępny jest w różnych rozmiarach dla kompaktowych i średnich aut pasażerskich, coupe i minivanów. Mozzo 4S zapewnia jakość, której konsekwencją jest długa żywotność opony, zwiększona oszczędność paliwa oraz przyjemna i pewna jazda – wszystkie te czynniki sprawiają, że na pewno model ten będzie udaną inwestycją.

Opony Duraturn oraz wiele modeli innych marek znajdziesz w imponującej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Skorzystaj z okazji już teraz!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.