Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Event

Opony Event - świetne w każdych warunkach

Event Tyres jest stosunkowo młodym graczem na rynku budżetowych opon dla samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych. Firma założona została bowiem w 2005 roku, a więc niewiele ponad 10 lat temu. Korzystając z najlepszych surowców i najnowocześniejszego procesu produkcyjnego, zapewnia ona jednak doskonały wybór nowoczesnych wzorów w konkurencyjnych cenach. Od samego powstania marka Event ma silny udział w rynku, a jej popularność rośnie z każdym mijającym rokiem. Na stały rozwój firmy wpływa praca we własnym ośrodku badawczo-rozwojowym, który umożliwia ciągłe prognozowanie potrzeb szybko rozwijającego się rynku i testowanie wprowadzanych do sprzedaży produktów.

Opony Event słyną ze swojej wysokiej jakości. Dostępna jest imponująca kolekcja nowoczesnych wzorów, które wykonane są ze zbalansowanej mieszanki surowców i produkowane przy wykorzystaniu technologicznie zaawansowanego procesu produkcyjnego.

Cechą charakterystyczną większości opon marki Event jest ich wysoka jakość. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy preferują sportowe emocje podczas jazdy. Opony te są również zaprojektowane do pracy we wszystkich warunkach pogodowych – wykonane są one z gumy, która sprawia, że sprawdzą się zarówno w warunkach suchych, jak i w czasie deszczu.

Opony Event dostępne są w wersjach dla samochodów osobowych, ale również aut typu 4x4 i lekkich ciężarówek.

Doskonałe opony do swojego auta znajdziesz na pewno w bogatej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. W tym miejscu możesz mieć pewność udanego zakupu – specjalnie stworzona wyszukiwarka automatycznie sporządzi dla Ciebie listę opon, które będą idealnie dopasowane właśnie do Twojego pojazdu. Twoim zadaniem jest jedynie dokonanie ostatecznego wyboru i złożenie zamówienia.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.