Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Excelsior

Opony Excelsior dla europejskich klasyków

Excelsior oferuje szeroki wybór klasycznych opon dla niemal wszystkich europejskich drogowych weteranów. Jest to wyjątkowo wszechstronna linia produktów. Prawie pięćdziesiąt rozmiarów i styli zapewnia przeróżne konfiguracje bieżnika i ścian bocznych, z których wszystkie prezentują klasyczny europejski styl i wygląd. Trwała konstrukcja z nylonu zapewnia doskonałą wydajność i niezawodność podczas jazdy. Excelsior jest liderem w swojej gałęzi rynku, dzięki czemu opony tej marki wybierane są bardzo często na całym świecie przez osoby pasjonujące się klasycznymi samochodami.

Excelsior oferuje trzy różne linie opon: Comp H (opony do starych samochodów wyścigowych), Stahl Sport Radials (opony radialne łączące w sobie klasyczny wygląd i nowoczesną konstrukcję) oraz Vintage (dla modeli w europejskim stylu).

Opony Excelsior są wykonane z dbałością o szczegóły i zawsze przy użyciu nowoczesnych technologii, aby zwiększyć wytrzymałość i trwałość oraz zapewnić długi czas użytkowania.

Jeśli chodzi o jakość, autentyczność i ekonomiczność zakupu, Excelsior jest najlepszym wyborem, jakiego dokonać może każdy fan klasycznych aut.

Jednym z nielicznych miejsc, w których zamówić możesz opony Excelsior w stylu retro, jest sklep internetowy oponytanio.pl. Dostępnych jest tu kilka modeli marki, a każdy z nich oferowany jest w wielu rozmiarach. Wystarczy, że w przeznaczonym do tego miejscu podasz parametry, które Cię interesują, a wyszukiwarka sama wybierze dla Ciebie model (lub kilka modeli), który sprawdzi się w Twoim przypadku doskonale. Tobie pozostaje już tylko dokonać ostatecznego wyboru i poczekać zaledwie kilka dni na dotarcie złożonego zamówienia.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.