Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony Excelsior

Opony Excelsior dla europejskich klasyków

Excelsior oferuje szeroki wybór klasycznych opon dla niemal wszystkich europejskich drogowych weteranów. Jest to wyjątkowo wszechstronna linia produktów. Prawie pięćdziesiąt rozmiarów i styli zapewnia przeróżne konfiguracje bieżnika i ścian bocznych, z których wszystkie prezentują klasyczny europejski styl i wygląd. Trwała konstrukcja z nylonu zapewnia doskonałą wydajność i niezawodność podczas jazdy. Excelsior jest liderem w swojej gałęzi rynku, dzięki czemu opony tej marki wybierane są bardzo często na całym świecie przez osoby pasjonujące się klasycznymi samochodami.

Excelsior oferuje trzy różne linie opon: Comp H (opony do starych samochodów wyścigowych), Stahl Sport Radials (opony radialne łączące w sobie klasyczny wygląd i nowoczesną konstrukcję) oraz Vintage (dla modeli w europejskim stylu).

Opony Excelsior są wykonane z dbałością o szczegóły i zawsze przy użyciu nowoczesnych technologii, aby zwiększyć wytrzymałość i trwałość oraz zapewnić długi czas użytkowania.

Jeśli chodzi o jakość, autentyczność i ekonomiczność zakupu, Excelsior jest najlepszym wyborem, jakiego dokonać może każdy fan klasycznych aut.

Jednym z nielicznych miejsc, w których zamówić możesz opony Excelsior w stylu retro, jest sklep internetowy oponytanio.pl. Dostępnych jest tu kilka modeli marki, a każdy z nich oferowany jest w wielu rozmiarach. Wystarczy, że w przeznaczonym do tego miejscu podasz parametry, które Cię interesują, a wyszukiwarka sama wybierze dla Ciebie model (lub kilka modeli), który sprawdzi się w Twoim przypadku doskonale. Tobie pozostaje już tylko dokonać ostatecznego wyboru i poczekać zaledwie kilka dni na dotarcie złożonego zamówienia.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.