Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Fulda

Fulda

Opony firmy Fulda

Firma Fulda jest niemieckim producentem opon, który już od 1900 roku produkuje doskonałe opony, potrafiące sprostać najwyższym wymaganiom. Dziś firma Fulda produkuje opony nie tylko na rodzimy, ale również na światowy rynek.

Eco Control firmy Fulda

Dzięki oponom Fulda z serii Eco Control kierowcy mogą zaoszczędzić, nie rezygnując przy tym z jakości i bezpieczeństwa. Te opony Fulda zapewniają wysoki przebieg w przystępnej cenie. Oprócz obniżonego zużycia paliwa opony przekonują dzięki świetnemu zachowaniu podczas hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Seria Sport Control

Dla kierowców preferujących sportowy styl jazdy polecamy opony Fulda z serii Sport Control. Zaprojektowane specjalnie z myślą o tych użytkownikach, opony przekonują doskonałą sterownością oraz skróconymi drogami hamowania. Dzięki niskim oporom toczenia opony zapewniają optymalny komfort jazdy.

Wysokowydajne opony zimowe

Opony Fulda przekonują również w kategorii opon zimowych. Kierunkowe, wysokowydajne opony zimowe posiadają nowoczesny, krzemionkowy model bieżnika, który również w ekstremalnych warunkach pogodowych zapewnia doskonałą przyczepność.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości