Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Goform

Opony Goform - żadna pogoda nie jest im straszna

Opony Goform to szeroki wachlarz tanich opon samochodowych, które produkowane są w nowoczesnych fabrykach w prowincji Qingdao w Chinach. Cieszą się one dużą popularnością w wielu krajach na całym świecie – importowane są bowiem do ponad 100 państw! Rocznie Goform produkuje nawet 12 milionów opon, co niewątpliwie jest imponującym wynikiem.

Opinie klientów, którzy korzystają z opon marki są bardzo pozytywne. Wiele pochlebnych komentarzy dotyczy przede wszystkim bardzo wytrzymałego związku gumy, który gwarantuje długi przebieg, a co za tym idzie – zaoszczędzone pieniądze.

Firma Goform szczyci się wykorzystywaniem licznych innowacyjnych technologii dotyczących rozwiązań projektowych i stosowaniem nowoczesnych urządzeń produkcyjnych. Gwarantuje ona jednocześnie wysoką jakość w bardzo uczciwych i przede wszystkim konkurencyjnych cenach.

Goform oferuje niezawodne opony całoroczne i letnie dla samochodów osobowych, SUV i lekkich ciężarówek. Aby osiągnąć dużą przyczepność podczas jazdy w błocie i śniegu, warto jest wypróbować model Goform Classic GT-02, którego można używać przez cały rok. Posiada on unikatowy wzór bieżnika, który skutecznie usuwa wodę i śnieg ze swojej powierzchni i jest odporny na aquaplaning. Aby uzyskać wyjątkową wytrzymałość we wszystkich warunkach pogodowych, można również wybrać model Goform GH18. Jest to opona radialna ze stalowym opasaniem i bieżnikiem, który został komputerowo zaprojektowany.

Opony Goform możesz łatwo kupić wprost z zacisza własnego domu, zamawiając je online. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą dostępną na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl, gdzie zawsze znajdziesz ogromną gamę produktów do Twojego samochodu.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.