Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony HI FLY

Opony HI FLY, czyli wysoka jakość w niskiej cenie

Opony HI FLY produkowane są przez chińską firmę Shandong Hengfeng Rubber & Plastic, która powstała w 1995 roku. Jest to szeroka gama modeli dostępnych w wersjach letnich, zimowych i całorocznych. Marka szybko zyskała sobie dobrą reputację i obecnie jest bardzo popularna wśród kierowców w ponad stu krajach na całym świecie. Firma posiada cztery fabryki w Dongying w Chinach, w których wiele urządzeń produkcyjnych jest importowanych z Europy, Stanów Zjednoczonych i Japonii. Jest to marka budżetowa, znana z dobrego stosunku jakości do ceny, a także bardzo różnorodnego asortymentu.

HI FLY specjalizuje się w produkcji opon radialnych szeroko stosowanych w samochodach osobowych, SUV, ciężarówkach i autobusach, które słyną ze swoich doskonałych osiągów. Marka poszczycić się może również znakomicie wykształconym i wyspecjalizowanym zespołem badawczo-rozwojowym, który ma znaczący wpływ na jakość oferowanych produktów i ich bezpieczeństwo.

Wartym wymienienia spośród modeli marki HI FLY są opony HF 201. Jest to model całoroczny, które sprawdza się zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach drogowych. Można się dzięki niemu cieszyć dużą przyczepnością bez konieczności wymiany opon podczas zmieniających się pór roku. Opony te są trwałe i niezawodne, dzięki czemu będą służyły dużo dłużej niż modele oferowane przez inne marki. Stabilność jazdy, komfort i redukcja hałasu drogowego to natomiast właściwości, które zostały ulepszone dzięki innowacyjnemu wzorowi bieżnika opon HF 201.

Opony HI FLY w wielu rozmiarach i rodzajach znajdziesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Odwiedź go już teraz i ciesz się swoim zakupem w ciągu kilku dni.

^