Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Habilead

Opony Habilead - świetne rozwiązania technologiczne w niskich cenach

Opony Habilead produkowane są przez chińską firmę Shandong Huashend Rubber Co. Jej produkty są dostępne na rynku od 1994 roku, a kupić je można w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Ciągłe inwestowanie w badania i rozwój pozwoliły firmie na produkcję opon wysokiej jakości w niższych cenach.

Szczególnie popularne na rynku są trzy modele opon Habilead. Pierwszy z nich to model H202. Są to opony wyjątkowo uniwersalne, które sprawdzą się w większości aut osobowych w okresie letnim. Ich asymetryczny bieżnik ma głębokie rowki, które są niezbędne, aby skutecznie chronić przed aquaplaningiem. Dzięki nim, jazda staje się szczególnie komfortowa. Mają one również świetną przyczepność oraz niski opór toczenia, co pozwala na oszczędność paliwa.

Opony Habilead S801 są również modelem letnim. Charakteryzują się one nadzwyczajną stabilnością na zakrętach. Ich mocną stroną jest niewątpliwie wysoka wydajność na suchej i mokrej nawierzchni, zapewniona dzięki unikalnemu projektowi bieżnika. Są one również bardzo precyzyjne i wyróżniają się cichą pracą.

Trzecim wartym uwagi modelem są opony Habilead S2000, których główną cechą charakterystyczną jest ekologiczność – emitują one bowiem do środowiska zmniejszony poziom CO2. Mają one ponadto bardzo dobrą zdolność hamowania na suchym podłożu. Będąc elementem wyposażenia aut typu sedan, poprawiają możliwość pełnej kontroli, nawet przy dużych prędkościach.

Opony tej i wielu innych marek kupić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Zapoznaj się z jego bogatą ofertą już teraz i wybierz model, który najlepiej spełni wymagania Twoje i Twojego auta. Okazje czekają!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.