Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Haida

Opony Haida – miliony zadowolonych klientów

Haida to jedna z tych marek oponiarskich na świecie, które mogą pochwalić się naprawdę szybkim rozwojem. Została ona utworzona z inicjatywy Haida Group – chińskiego koncernu, który na rynku pojawił się dopiero w 1970 roku – jednak od samego początku jej popularność jej zadziwiająco wysoka. Każdego roku opony Haida trafiają do prawie 90 krajów na całym świecie, w tym przede wszystkim do Azji, Europy oraz Ameryki Północnej. Dołącz do grona milionów zadowolonych klientów i zapewnij sobie możliwie jak najlepsze warunki prowadzenia własnego pojazdu bez względu na czynniki zewnętrzne.

Haida – opony godne zaufania

Co roku produkowanych jest prawie 30 milionów opon Haida. Bez względu na to, czy interesują Cię akurat opony letnie, czy opony zimowe, możesz mieć pewność, że w ofercie tej marki znajdziesz coś, co sprosta Twoim wymaganiom. Chociaż skupia się ona przede wszystkim na tym, aby na rynek wypuszczać opony do samochodów osobowych, wśród jej propozycji znajdziesz także ogumienie do samochodów ciężarowych czy dostawczych. Wszystkie z nich powstają w oparciu o wykorzystanie starannie dobranych składników. W ten sposób możesz liczyć na ich całkowitą niezawodność i wytrzymałość, które przekładają się na bardzo wysoki komfort jazdy.

Idealne opony dla Ciebie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie dokładnie oferują Ci najchętniej wybierane przez kierowców na całym świecie opony Haida, nic nie stoi na przeszkodzie. Po prostu zapoznaj się naszym propozycjom przedstawianym na oponytanio.pl. Wśród nich znajdziesz najlepsze tanie opony, których po prostu nie można zignorować. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom oraz preferencjom, gwarantując Ci w ten sposób zadowolenie na najwyższym poziomie każdego dnia.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.