Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony Hankook

Hankook

Opony firmy Hankook

Firma Hankook już od lat należy do jednych z najbardziej znanych producentów opon wysokiej jakości. Dzięki specjalnej mieszance oraz budowie bieżnika, opony Hankook przekonują doskonałymi właściwościami jezdnymi i hamowania. Zapobiegają bocznym poślizgom oraz charakteryzują się bardzo dobrą sterownością.

Wysoki przebieg opon Hankook

Opony Hankook przekonują również pod względem ekonomiczności. Opony punktują przede wszystkim niskim wydzielaniem ciepła i związanym z tym niskim poziomem ścieralności. Zapewnia to wysoki przebieg, przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa.

Wyniki testów opon letnich

BW wielkim teście opon letnich czasopisma Auto Moto Sport 2012 opony Hankook w pełni przekonały do siebie testerów. Opony zapunktowały między innymi łagodnym i łatwym do opanowania zachowaniem na zakrętach, nawet w obszarach granicznych. Dodatkowo doceniono bardzo precyzyjną sterowność. Podczas pomiaru drogi hamowania, przy prędkości 100 km/h, opona Hankook zatrzymała się już po 47,9 metrach. Tym samym opona Hankook została zwyciężczynią w tej kategorii.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości