Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony HankookMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony firmy Hankook

Firma Hankook już od lat należy do jednych z najbardziej znanych producentów opon wysokiej jakości. Dzięki specjalnej mieszance oraz budowie bieżnika, opony Hankook przekonują doskonałymi właściwościami jezdnymi i hamowania. Zapobiegają bocznym poślizgom oraz charakteryzują się bardzo dobrą sterownością.

Wysoki przebieg opon Hankook

Opony Hankook przekonują również pod względem ekonomiczności. Opony punktują przede wszystkim niskim wydzielaniem ciepła i związanym z tym niskim poziomem ścieralności. Zapewnia to wysoki przebieg, przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa.

Wyniki testów opon letnich

BW wielkim teście opon letnich czasopisma Auto Moto Sport 2012 opony Hankook w pełni przekonały do siebie testerów. Opony zapunktowały między innymi łagodnym i łatwym do opanowania zachowaniem na zakrętach, nawet w obszarach granicznych. Dodatkowo doceniono bardzo precyzyjną sterowność. Podczas pomiaru drogi hamowania, przy prędkości 100 km/h, opona Hankook zatrzymała się już po 47,9 metrach. Tym samym opona Hankook została zwyciężczynią w tej kategorii.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję