Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Heidenau

Opony Heidenau

Mała, 16-tysięczna miejscowość Heidenau jest nie tylko interesującym celem wycieczki w Rudawy - kierowcy motocykli łączą tę nazwę z wysokiej jakości oponami. Dawny producent formowanych produktów gumowych był w czasach NRD częścią państwowego kombinatu oponiarskiego Pneumant, a później znów powrócił do własnej marki. Jego wyroby już od dawna cieszą się powodzeniem nie tylko wśród kierowców motocykli simson, wybierają je także użytkownicy większych dwuśladów.

Aby podróż do celu przebiegała bezpiecznie również zimą, przedsiębiorstwo oferuje opony Heidenau na lód i śnieg, i to do motocykli prawie wszystkich klas. Asortyment obejmuje ponadto opony do maszyn crossowych i enduro, np. model Winterreifen K37 Silica. Dostępne jest też ogumienie marki Heidenau do maszyn przemysłowych, rolniczych, gokartów oraz oldtimerów.

Ofertę uzupełniają opony wyścigowe oraz dętki. Pasujący produkt znajdą tutaj przede wszystkim kierowcy szybkich motocykli, np. gładkie slicki na trasy wyścigowe. Wyróżniają się krótkim czasem rozgrzewania i idealnie nadają do bicia nowych rekordów okrążeń. W terenie swą przewagę ujawniają modele Heidenau K42 oraz K70 – ich profile są tak skonstruowane, że same się oczyszczają. Te i inne opony Heidenau w różnych rozmiarach znajdziesz na oponytanio.pl– możesz je zamówić z wysyłką gratis.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.