Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Interstate

Interstate

Opony Interstate są zawsze świetnym wyborem

Firma Interstate została założona w roku 1972 i od tamtej pory specjalizuje się w produkcji opon do samochodów osobowych, lekkich samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych. Marka rozwinęła się bardzo szybko i opracowała własny, unikalny asortyment. Dzięki połączeniu europejskich rozwiązań technologicznych i azjatyckiej produkcji (Tajwan i Chiny) jest to wyjątkowy gracz na rynku motoryzacyjnym. Interstate współpracuje również z czołowymi światowymi liderami w rozwoju zaawansowanych technologii w dziedzinach projektowania i produkcji opon. Każda z oferowanych przez tę markę opon, jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego i przetestowania w placówkach testowych, jest dokładnie kontrolowana przez wykwalifikowanych inżynierów, którzy korzystają w tym celu z innowacyjnej metody analizy komputerowej.

Obecnie opony Interstate dostępne są w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie. Produkty noszące nazwę Interstate zostały stworzone tak, aby sprawdzać się w nawet najbardziej wymagających warunkach, gwarantując bezpieczeństwo i optymalizując wydajność samochodu.

Najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem marki jest Eco Tour Plus. Jak sama nazwa na to wskazuje, są to opony przyjazne środowisku, które poprawiają zużycie paliwa przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji CO2. Wynika to z niskiego oporu toczenia – opony te zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie z niego korzystać. Celem projektantów było zmniejszenie oporu toczenia dla lepszej efektywności paliwowej i niższej emisji CO2 przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni.

Opony Interstate w okazyjnych i konkurencyjnych cenach kupić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Sprawdź ofertę sklepu już teraz i przekonaj się, że zakupy tutaj będą czystą przyjemnością!


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości