Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony JinyuMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Jinyu - precyzyjna jazda w każdych warunkach

Marka Jinyu została założona w 1995 roku – jest to chiński producent opon, specjalizujący się w sektorze budżetowym. Firma skupia się na eksporcie swoich produktów na rynek zachodni, gdzie sprzedaje rocznie około 11 milionów opon.

Opony Jinyu są dostępne zarówno dla samochodów osobowych, jak i lekkich samochodów ciężarowych. Firma oferuje szeroki zakres modeli, w tym opony całoroczne, letnie i zimowe, zaprojektowane do radzenia sobie w wyjątkowo niekorzystnych warunkach. Jinyu oferuje również opony przyjazne środowisku, które charakteryzują się dużą efektywnością paliwową i niskim oporem toczenia.

Marka ta oferuje cały szereg godnych polecenia modeli, a wśród nich wymienić można YH11. Jest to wszechstronna opona dla zarówno małych oraz kompaktowych samochodów, jak i takich typu SUV – w zależności od wybranego rozmiaru. Zapewnia ona mobilność w szerokim zakresie temperatur, podczas różnych warunków pogodowych. Znana jest również z gwarantowania bardzo precyzyjnej sterowności oraz stabilności.

Warto jest również wspomnieć o modelu YS71. Jest to miejska opona dla aut SUV, której głównym założeniem jest wytrzymałość i przyczepność w niekorzystnych warunkach. Jej wzór bieżnika został natomiast zaprojektowany tak, aby radzić sobie nawet podczas jazdy w błocie i śniegu. Mając samochód wyposażone w te opony, zapewniasz sobie niezawodność i trwałość – nie wspominając już o doskonałym stosunku ceny do wyjątkowej jakości.

Opony Jinyu w wielu różnych rozmiarach, wymiarach i typach, odnaleźć możesz w bardzo obszernej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Przejrzyj ją już teraz i wybierz model, który najlepiej dopasuje się do wymagań Twoich oraz Twojego pojazdu.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję