Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony Kenda

Kenda

OPONY KENDA

Firma:

Kenda to producent pochodzący z Chin, którego początki datowane są na 1962 rok. Wówczas Yang Jinbao powołał do życia firmę Kenda Rubber Company, która z czasem zdobędzie mocną pozycję na światowym rynku oponiarskim. Sukcesem firmy było wejście na rynek amerykański. Stale rosnący eksport spowodował, że w 1972 roku firma odnotowała obroty w wysokości ponad 3 milionów dolarów.
Obecnie biura firmy znajdują się w Yuan-Lin, w stolicy Tajwanu, Tajpej oraz w Stanach Zjednoczonych w Reynoldsburgu, natomiast zakłady produkcyjne są rozlokowane w chińskich miejscowościach Shenzen, Jiangsu, Tianjin oraz Kunshan oraz w Wietnamie w Dong Nai.

Opony Kenda - wytrzymałość w ekstremalnych warunkach

Opony Kenda przeznaczone do jazdy w czasie zimy są dostępne w dwóch modelach:

• Kenda KR27
• Kenda KR19 Polar Trax

KR27 to model opony Kenda, który sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Lamelki ułożone w zygzak z jedną z najbardziej miękkich na rynku mieszanek bieżnika zapewniają doskonałą przyczepność na oblodzonej i ośnieżonej nawierzchni. Duża szerokość rowków umożliwia komfortową jazdę oraz skuteczne odprowadzanie wody i śniegu.
Model opony Kenda, KR19, posiada zygzakowate lamelki ciągnące się wzdłuż opony z rzeźbą bieżnika w kształcie litery V, dzięki której opona wyróżnia się doskonałą trakcją. Podwójna struktura opony gwarantuje doskonałe osiągi jeśli chodzi o zużycie, opory toczenia oraz wytrzymałość.

Opony Kenda - cicha praca i wysoki komfort jazdy

Letnie opony Kenda charakteryzują się rewolucyjną mieszanką bieżnika w technologii NMA, pozwalającą na cichą pracę opony i zmniejszenie poziomu hałasu wewnątrz auta. Powyższa technologia występuje w modelu opony Kenda, Komet Plus KR23. Identyczne własności posiada model opony Kenda, H/P KR15, jeden z najcichszych w ofercie firmy.
Kolejny model letniej opony Kenda jest Kaiser KR20. To sportowa opona wyróżniająca się doskonałymi właściwościami w zakresie przyczepności oraz trakcji, dzięki zastosowaniu wyjątkowej mieszanki gum, zwiększającej stabilność. Bezspoinowa warstwa nylonu minimalizuje odkształcenia opony przy dużych prędkościach.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości