Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Keter

Opony Keter - jakość, komfort, bezpieczeństwo

Keter to chińska marka opon, która powstała w 2009 roku. Opony Keter znane są jako wysokiej jakości produkt klasy budżetowej dla maszyn przemysłowych, aut osobowych, vanów, ciężarówek i lekkich aut dostawczych. Marka ta zyskała sobie popularność wśród kierowców na całym świecie dzięki swojemu korzystnemu stosunkowi ceny do jakości. Właśnie dlatego można je teraz kupić w ponad stu krajach.

Keter to aktualnie jeden z największych graczy w swojej branży w całych Chinach. Konkurencja nie miała szans, proponując opony podobnej klasy w dużo wyższych cenach. Produkty marki charakteryzują się również użyciem zaawansowanych technologii produkcyjnych. Cały proces powstawania opon jest też od początku do końca nadzorowany przez wysoko wykwalifikowany zespół projektowy uczestniczy w ich rozwoju od początkowego etapu projektowania do samego końca procesu produkcyjnego.

Opony Keter to wytrzymałość w pełnym tego słowa znaczeniu

Wartym wyróżnienia modelem marki są opony Keter KT616. Sprawdzi się on doskonale w przypadku samochodów osobowych. Jego szczególną cechą jest oddający ciepło bieżnik. Sprawia to, że praca tych opon jest skuteczna przez bardzo długi czas. Bieżnik ten zapewnia także świetne działanie na mokrych nawierzchniach oraz łatwość sterowania. Są to elementy, które zawsze będą wyjątkowo istotne dla każdego kierowcy.

Opony Keter oraz produkty wielu innych marek znajdziesz w bogatej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl już teraz. Skorzystaj z naszej inteligentnej wyszukiwarki, która pomoże Ci dobrać doskonały model właśnie dla Twojego auta. Zadowolenie masz u nas zawsze gwarantowane!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.