Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Kinforest

Opony Kinforest - tutaj nie ma przypadków

Chiński producent opon Kinforest oferuje swoje produkty na wszystkich kontynentach i w ponad 170 krajach – od Chin, poprzez Stany Zjednoczone, Niemcy, Rosję, Polskę, aż po Brazylię. Historia firmy sięga roku 2000, kiedy to wykupiła ona technologię produkcji opon od firmy Firestone. Na przełomie 2006 i 2007 roku rozpoczęła ona natomiast współpracę z marką Continental, a pod koniec 2007 roku własną działalność, już jako Kinforest Tyre.

Wszystkie materiały, projekty i kontrole jakości, na których pracuje marka, opierają się na zaawansowanych międzynarodowych standardach produkcji. W produkcji opon Kinforest wykorzystywane są najbardziej nowoczesne technologie, co ma na celu zaoferowanie klientom pełnej gamy innowacyjnych produktów o doskonałych właściwościach. Mając za sobą dekadę doświadczenia, marka pochwalić się może obecnie wciąż rosnącą liczbą oddanych klientów, dzięki którym stała się jednym z bardziej popularnych dostawców opon na rynku światowym.

Opony Kinforest - wybierz odpowiedni model dla swojego auta

Godnym polecenia modelem marki są opony Kinforest KF550. Są to opony stworzone przy użyciu nowatorskiej mieszanki krzemowej, która gwarantuje doskonałe właściwości zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Skracają one ponadto drogę hamowania i zapewniają lepsze osiągi pod względem przyspieszenia oraz niższy poziom hałasu. Świetnie zaprojektowany bieżnik z powiększonymi głównymi rowkami ułatwia natomiast odprowadzanie wody w celu zminimalizowania efektu aquaplaningu.

Opony Kinforest oraz modele wielu innych marek możesz zamówić w sklepie internetowym oponytanio.pl. Już teraz zapoznaj się z szeroką ofertą na stronie i dobierz produkt, który idealnie sprawdzi się w przypadku właśnie Twojego auta.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.